Skocz do zawartości

Mainz Reflection


Fitte

Rekomendowane odpowiedzi

Sponsorem testu jest:

yLHGLSuh.png

 

Opis ze strony producenta:

Nadaj błyszczące wykończenie plastikowym elementom wnętrza Twojego samochodu używając preparatu Reflection.

 

Reflection został zaprojektowany tak, aby pokryć kokpit Twojego samochodu aksamitną, ochronną warstwą, dając przy tym świeży, jagodowy zapach oraz zostawiając błyszczące wykończenie.

 

 

 

Wskazówki dotyczące użycia:

Nanieś warstwę preparatu na suchy i czysty plastikowy element a następnie rozetrzyj suchą ściereczką z mikrofibry i delikatnie wypoleruj, pozostawiając ochronną powłokę z błyszczącym wykończeniem. Nie stosować na powierzchniach lakierowanych, skórzanych, materiałowych.

Produkt dostałem w bardzo fajnej 100ml butelce z świetnym wychwalanym również przez innych użytkowników atomizerem :good: Kolor produktu to fioletowa ciecz.

cdb06cd8a317.jpg

 

Plastiki wymyte APC w stezeniu 1:10.

de5a6674ae9b.jpg

c03942364dda.jpg

038bc906e480.jpg

acc36203bee2.jpg

88e607a44885.jpg

97a6317362b3.jpg

 

Moje podsumowanie

Pachnie cukierkowo, świetnie sie nakłada, jest wydajny. Świetnie przyciemnia plastiki. Zgodnie z założeniem błyszczy się jak psu ... :D W sam raz jako zastępca Plaka :)

 

Podziękowania dla dystrybutora Mainz za wybranie do testów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wreszcie znalazłem czas i przetestowałem Mainz Reflecion na Hondzie CR-V, plastiki najpierw zostały umyte APC w mocnym stężeniu, wytarte i odczekałem aż wszystkie zakamarki wyschnąć. Dressing nanosiłem na plastiki za pomocą aplikatora od Meguiar's i po 5 minutach przetarłem wszystko mikrofibrą. Po teście Fitte myślałem, że plastiki będą się mocniej świecić, ale wygląda to naprawdę świetnie.

 

6_zps6nyyaybe.jpg

5_zpsz6rarx84.jpg

4_zpswtyfswck.jpg

2_zpst8zhut8j.jpg

1_zpsenyzsb3r.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za test Slovak. Akurat muszę przyznać, że faktycznie tutaj mniej się świeciły bo np na śliskim lakierze to połysk maksymalny. Akurat reflection to mniej popularny produkt niż Cherish, chociaż osobiście np do progów wejściowych preferuję Reflection ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, miałem tą samą hondę :) tam jest tak chropowaty plastik i mało chłonny, że nawet reflection się ledwo błyszczy :) Cherish coś tam było widać, ale ona fabrycznie już lekko błyszczy :) natomiast obecnie w Bravo na śliskim plastiku przy szybie Cherish robi robotę.. :)

Ogólnie Reflection to też bardzo fajny dressing mocno niedoceniony :) czas chyba zrobić z nim promocję ;) a jak z zapachem ? wyczuwalny po nałożeniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Posiadam FUNKY WITCH Mademoiselle do matowego wykończenia plastików w mojej Megance III. Są tam praktycznie na całym kokpicie chropowate plastiki na desce rozdzielczej, boczki podobnie, z plastiku o chropowatej powierzchni.

Dzisiaj w gratisie otrzymałem Mainz Reflection. Czy uważacie, że warto zastosować ten preparat na wyżej opisane plastiki? W instrukcji jest napisane, że nie nadaje się na elementy materiałowe, a takie są u mnie boczki, skórzane, a taka jest kierownica, mieszek i fotele.

FUNKY WITCH Mademoiselle wykańczałem wszystko, nawet psikając trochę na fotele.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
9 minut temu, Cineos napisał:

FUNKY WITCH Mademoiselle wykańczałem wszystko, nawet psikając trochę na fotele.

szalony :D:D:D:D

I co żadnych plam ? przebarwień ?

To są produkty do plastików a nie do materiałów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Domel napisał:

szalony :D:D:D:D

I co żadnych plam ? przebarwień ?

To są produkty do plastików a nie do materiałów :)

Nie. Żadnych przebarwień. To była jedna mgiełka na MF i przetarcie skóry. Skoro produkt ma działanie odpychające kurz to czemu nie zrobić tego na tapicerkę :)

Jeżeli nie bardzo na chropowate plastiki to może na gumy (uszczelki), które zaczynają robić się białe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.