Skocz do zawartości

POTRZEBNA PILNA POMOC


ARTBRABUS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Posiadam nowego Mercedesa S cupe z przebiegiem 4 kilometrów.

Wczoraj jakiś typ, typiara, ktoś kto zwiedzał samochód zrobił coś takiego.

Potrzebuje pilnej naprawy, wskazania kto by coś takiego naprawił.

Każda pomoc będzie dobra lub wskazanie kogoś kto to reanimuje.

Oczywiście fotel mogę wysłać w każde miejsce w Polsce.

 

kbewp3.jpg

16b0feq.jpg

33aaveh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

colourlock i lederzendrum to praktycznie to samo, ja bym zrobił tak, i tak prowadzisz firmę detailingową, zadzwoń do wyżej wymienionych firm, umów się na szkolenie i sam to naprawisz, a w przyszłości będziesz mógł oferować klientom takie usługi ;) takie naprawy nie są jakoś bardzo skomplikowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

colourlock i lederzendrum to praktycznie to samo, ja bym zrobił tak, i tak prowadzisz firmę detailingową, zadzwoń do wyżej wymienionych firm, umów się na szkolenie i sam to naprawisz, a w przyszłości będziesz mógł oferować klientom takie usługi ;) takie naprawy nie są jakoś bardzo skomplikowane.

Jestem zainteresowany takim szkoleniem, nawet chodzi mi po głowie ono za jakiś czas, ale siedzenie muszę mieć zrobione na już :wallbash:

Wielkie dzięki za wskazówki, na pewno jutro będę dzwonił do nich, zobaczymy co i jak...

Fajnie jest zapytać się kogoś i w kilka chwil mieć podany jakiś pomysł, wielkie dzięki raz jeszcze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie naprawiłbym ten fotel, bo w tym się specjalizuję, ale na forum jest jeszcze kilku magików, więc nie wiem czy nie znajdziesz bliżej siebie. Skontaktuj się z Łukaszem z Colourlocka, to może wskaże taką osobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.