Skocz do zawartości

Mad Cow Mango Sauce


e36ace

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Sponsorem testu jest Mad Cow

Otrzymałem 100ml Mango Sauce w oryginalnej butelce.

Opis ze strony sklepu:

Kosmetyk do wnętrz Mango Sauce Interior Dressing nadaje długotrwałe, matowe wykończenie tapicerki, plastiku, gumy i winylu. Jest nietłusty, nie klei się.

Ma także dodatkową zaletę - neutralizuje zapachy. Doświadczasz tego, przy każdym wsiadaniu do samochodu, gdyż pachnie bardzo przepysznie - ale przede wszystkim usuwa wszelkie nieprzyjemne smrodki.

2rpqijk.jpg

walczymy z boczkiem z drzwi

2ljhjco.jpg

Plastiki umyte przy pomocy APC

33f8eox.jpg

Dressing nakładałem przy pomocy aplikatora

afc30y.jpg

50:50 od razu po nałożeniu przed wchłonięciem

wi95ip.jpg

po chwili

adgb50.jpg

33xeeyg.jpg

2m41ylf.jpg

jescze jedna pięćdziesiątka

2dtvsck.jpg

na kierownicy powtórka z rozgrywki

15zsig8.jpg

29ar30o.jpg

deska po odświeżeniu

2vxpurn.jpg

vn1i6d.jpg

Słowem ode mnie: Przyjemny dressing o delikatnym przyjemnym zapachu, po aplikacji niemal niewyczuwalny, dający bardzo ładny satynowy wygląd plastikom wewnątrz pojazdu. Łatwa aplikacja i brak zapachu po oraz świeży wygląd plastików to nie wątpliwie atuty Mango Sauce. Dziękuję Łukaszowi za możliwość testu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Dzięki wielkie za test gratisów do zakupu, także sponsorem nie tylko jest MadCowPL ;) Tak jak pisaliśmy w okresie zimowym trzeba zadbać o paczkę by była szczelnie wypełniona dodatkami. Taki mamy zwyczaj.

 

Tak jak zauważyłeś Mango Sauce jest pożądanym środkiem dla osób, które lubią zostawić wnętrze bez połysku i zbytniej ingerencji. Ma być czysto i schludnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.