Skocz do zawartości

Mad Cow Amber Nectar


e36ace

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Dzięki uprzejmości forumowego Dystrybutora Mad Cow miałem możliwość przetestowania szamponu Amber Nectar

Opis producenta:

Amber Nectar to szampon o najwyższej mocy czyszczenia! Wyróżnia go wysoka pienistość i skuteczność, nie wspominając o zapachu.

Należy rozcieńczać go z wodą w proporcji 1:1800 (5ml szamponu na 9 litrów wody).

Szampon wyróżnia absolutnie mocno skoncentrowana formuła oraz zapach, na który niektórzy reagują okrzykiem :”Pachnie jak woda kolońska mojego starszego”

Do testu otrzymałem butelkę z 50 ml ładnie pachnącego szamponu

n1dxfm.jpg

Odmierzyłem według zaleceń ok 5ml szamponu

e6spx3.jpg

Piana znacznych rozmiarów.

2e392lz.jpg

W trakcie mycia piana także jest obecna, wiem że dla niektórych detailerów jest niezbędna

dm2rz6.jpg

10nx6wo.jpg

Po umyciu a przed spłukaniem

ipckfm.jpg

al1082.jpg

Szampon wosku nie rusza, tutaj zdjęcie gdzie lsp jeszcze jest. Newralgiczne miejsca zajmuje już tafla wody.

fjhvo5.jpg

Suszenie

2e55wsg.jpg

i efekt po myciu i suszeniu

2up2u4x.jpg

Na koniec testu swego rodzaju Lubię To czyli naklejka z logo wleciała na szybę

1zvv8li.jpg

 

Podsumowując: Szampon to bardzo gęsta ciecz, właściwie bliżej mu do konsystencji żelu niż cieczy, mega skoncentrowany i to nie chwyt marketingowy. Pachnie świetnie, ciężko ten zapach wyrazić słowami po prostu trzeba go poczuć. Poślizg na bardzo wysokim poziomie, domywanie jak to szampon. Zjadania lsp nie zaobserwowałem zresztą na ucie i tak zabezpieczenie kuleje co widać na masce. Szampon nie zasycha na lakierze zbyt szybko pomimo słońca którego dzisiaj nie brakowało, jest czas na spokojne wymycie samochodu. Pomimo dosyć dużej piany płukanie samochodu to przyjemność.

Bardzo dziękuję za możliwość wykonania testu tak świetnego produktu. Dla osób lubiących poszukiwania nowych dobrych produktów pozycja obowiązkowa.

Dziękuję raz jeszcze Łukaszowi za tester jak i za dobry kontakt :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Na lakierze widać jakby szampon prawie się nie pienił...

z całym szacunkiem ale przez moje wiadra przeszła już któraś dziesiątka szamponów dostępna na rynku i wiem co to piana podczas mycia a że fotki nie oddają w pełni stanu rzeczy to inna sprawa. Kiepski ze mnie fotograf a sprzęt jeszcze gorszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Dzisiaj raz jeszcze umyłem samochód przy pomocy Amber Nectar i piana podczas mycia tym razem wydała mi się mniej obecna, być może różńica ok 1 ml robi wielką róznicę, co nie zmienia faktu że na prawdę polubiłem ten szampon i nie długo zakupię sobie butelkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.