Skocz do zawartości

TK Car Cosmetics Shampoo


Slovak

Rekomendowane odpowiedzi

TK Car Cosmetics Shampoo

 

szampon_zps963f8daa.png

 

Opis ze strony producenta:

TuningKingz Car Shampoo to rewelacyjny, gęsty szampon do mycia pojazdów. Produkt jest bezpieczny dla wszelkiego rodzaju wosków i innych zabezpieczeń lakieru. Dzięki intensywnemu zapachowi zielonych jabłek sprawia, że ręczne mycie samochodu staje się jeszcze większą przyjemnością. Największym atutem tego produktu jest jego wydajność i gęsta piana!

 

Sposób użycia:

  • Wlej do wiadra 40 ml szamponu na 10L wody i dokładnie wymieszaj
  • Dla najlepszego efektu myj samochód w zacienionym miejscu delikatną rękawicą
  • Po umyciu spłucz samochód strumieniem wody

 

Cena:

  • 500 ml - 29,90 zł

 

Auto najpierw oberwało aktywną pianą od Shiny Garage, zapomniałem zrobić zdjęć przed, ale moje auto zawsze jest ubrudzone błotem do szyb. Aby nikt nie miał wątpliwość, przykładowe zdjęcie z lata jak wygląda moje auto po 2-3 dniach od mycia.

 

test_1_zpsc9ea9870.jpg

test_2_zpsc7134713.jpg

 

Po aktywnej pianie i spłukaniu myjką, auto wyglądało tak.

 

test_3_zpscfd923a9.jpg

 

Czas przygotować wiadra i pomocnika do mycia auta, oczywiście futrzak od CarPro ;). Piana w wiadrze była rewelacyjna, a futrzak z chęcią się w niej zanurzył.

 

test_4_zps52c881f8.jpg

 

To jedziemy z myciem, piana na aucie mnie zachwyciła, do wiadra wlałem 40 ml szamponu.

 

test_5_zps0f587e8b.jpg

 

Jest i zdjęcie z rękawicą ;).

 

test_6_zpsc2a2a868.jpg

 

test_13_zpsfcb40e26.jpg

 

test_7_zpsa819a3c7.jpg

 

test_8_zpsa0fe823e.jpg

 

test_14_zpsfcc16d0f.jpg

 

Po płukaniu auto prezentowało się tak, 4 miesięczny Duragloss 111 jakoś się trzyma, auto od nałożenia myte dwa razy było ręcznie, a tak tylko myjnia bezdotykowa i piana aktywna z myjni.

 

test_9_zps01fc94c2.jpg

test_10_zpsc3d60223.jpg

 

Przy suszeniu posłużyłem się takim dwoma zawodnikami i już wiem, że muszę mieć jeszcze jednego wafla są rewelacyjne.

 

test_11_zpsb89416e2.jpg

 

Po wysuszeniu auto prezentowało się tak (tak wiem, nie wytarłem zderzak).

 

test_12_zps0473f403.jpg

 

Podsumowanie

Dotychczas korzystałem ze wszystkich szamponów Shiny Garage, Megsa, 4nano i szampon od TK zrobił na mnie najlepsze wrażenie pod względem piany i przyjemności z mycia, we współpracy z rękawicą od Car Pro była to rewelacja. Auto przed wysuszeniem postało kilka minut na słońcu, ale nie zauważyłem przysychania i zostawiania białego osadu na lakierze, na pewno szampon na stałe zagości na mojej półce i będę po niego od czasu do czasu sięgał. Zapomniałem również o świetnym jabłkowym zapachu, którzy unosi się wokół auta podczas mycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Podczepię się pod temat Damiana

;)

 

Tak wyglądało moje opakowanie. Kolor jaki jest każdy widzi, z zapachem nie jest tak łatwo. Moim zdaniem pachnie identycznie jak Zielone Jabłko od Wunderbauma :good:

 

DSC00864.jpg

 

Zgodnie z zaleceniami wlałem 40 ml na 10 litrów wody ( miarka stoi na szklanym dachu):

 

DSC00866.jpg

 

Wiadro napełnione:

 

DSC00867.jpg

 

Piana dobita myjką:

 

DSC00868.jpg

 

Jak widać piana jest obecna również podczas mycia:

 

DSC00870.jpg

DSC00871.jpg

 

Samochód domyty bez żadnego problemu:

 

DSC00872.jpg

DSC00873.jpg

DSC00874.jpg

DSC00875.jpg

DSC00877.jpg

 

Podsumowanie:

Według mnie produkt jak na swoja półką cenową jest dobry, ale z drugiej strony nie zachwycił mnie niczym ponad miarę ( jedynie zapachem, ale to są indywidualne upodobania ). Nie zmienia to faktu, że w swojej grupie cenowej jest to porządny szampon. Jest piana, śliskość podczas mycia, nie zostawia plam nawet gdy przyschnie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.