Skocz do zawartości

Szukam pracy Poznan/okolice


robcok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam dodatkowej pracy, chciałbym w końcu móc z czegoś odkładać na przyszłość, a nie żyć z miesiąca na miesiąc w tej naszej pięknej Polsce.

 

Szukam pracy w Poznaniu lub okolicach (raczej północ jeżeli chodzi o okolice)

Popołudnia mam wolne, gdyż pracuje cały czas w godzinach 6-13 (poniedziałek-sobota), rzadko się zdarza, że muszę zostać dłużej. Szukam pracy na popołudnie.

Z zawodu jestem technik informatyk, po zakończeniu studiów inżynier. Interesuje się motoryzacją, wkręcam się w kosmetykę aut (chciałbym bardziej się wkręcić), fotografią. Nie boję się pracy. Pracowałem w serwisie komputerowym, obecnie w handlu hurtowym.

Jakby ktoś coś miał lub słyszał byłbym wdzięczny postawić jakąś dobrą rudą flaszkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.volkswagen-poznan.pl/pl/oferty-pracy

atakuj co się da - nawet stażysta bo to świetnie płatne stanowisko z umową na dwa lata. Nie przejmuj się tym, że wszędzie wołają niemiecki.

 

Co potrafisz skoro jesteś informersem? W Poznaniu pracy dla informatyków jest w opór (allegro, comarch itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki, atakowałbym odrazu, gdyby nie to, że mam dobrze płatną prace w fajnych godzinach 6-13, a tam pewnie 3 zmiany, a ja nie chce odejść z mojej pracy, ja szukam drugiej, dodatkowej żeby dorobić, uzbierać na cele przyszłościowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale jako informatyk to oni chcą programiste, grafika, administratora sieci, administratora baz danych może nawet i hakera, crakera itd.. z 2-3 letnim doświadczeniem..

Szukałem wcześniej po skończeniu szkoły i pracy w KT przez pół roku, nachodziłem się na rozmowy i nic, także..

uznałem jak się nie ma rodziny albo znajomych to nie ma szans..chyba że jest się the best, urodzonym geniuszem i ma się wszystko w małym palcu.

Spróbuje nic mi nie szkodzi, ale tak jak napisałem chciałbym coś na popłudnie..

 

a jeszcze spytam tak z ciekawości ile płacą na takich stażach a ile normalnie jako nowe pracownikowi i jak jest z dalszą karierą:awansy, podwyżki itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.