Skocz do zawartości

Autoglym - Porshe 911 Turbo z 1996r.


strzema

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc! Ponizej przedstawiam kilka fotek Porshe, ktorym zajalem sie kilka miesiecy temu. Do pracy przy samochodzie uzywalem tylko i wylacznie produktow Auto Glym w nastepujacej kolejnosci:

1. Mycie karoserii - Powermax 3 TFR multiwash.

2. Alusy - Custom Wheel Cleaner (CWC) nie zawierajacy kwasu.

3. Wnetrze: Lether Cleaner , Lether care cream, Black Day, Vinyl & Ruber Clean.

4. Lakier:

a)usuwanie smoly - intensive tar remover

b) autoglym cley bar i rapid detailer

c) pasta polerska 02B i maszyna Rupes od 1500 - 2500 obr/min

d) SRP

e) UDS

f) HD Wax

5. Szyby - Car Glass Polish

6 Opony i Felgi na wykonczenie - Instant tyre dressing, Alloy wheel seal (sealant dla felg alu)

 

Cala praca zajela mi ok. 7-8 godzin. Chcielibyscie zobaczyc mine wlasciciela, ktory przyjechal do mnie odebrac samochod o zachodzie slonca... Zaluje, ze nie zrobilem mu zdjecia, heh.

Napiszcie co sadzicie o tym projekcie...

ps. zdjecia robilem jeszcze przed starym magazynem, obecnie mam duuzo lepsze warunki do zabawy w auto detailera :ad::roll:

59442a59da61c_911after-AUTOGLYM(8).JPG.675dcdb4f14975dab993070e763d114f.JPG

59442a59dfccd_911after-AUTOGLYM(3).JPG.c5eadea00c27863a5f46e7ca320bee20.JPG

59442a59e6bd5_911after-AUTOGLYM(5).JPG.a3bd412a57633bd22f1af115a98d1287.JPG

59442a59ebdfd_911after-AUTOGLYM.JPG.20469f30dbbd31cc259862ac22225b4a.JPG

59442a5a0095b_911before(3).JPG.315315d14293c132776fc2ab7e1959e7.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym napisać coś w miarę obiektywnie, więc zacznę od tego, że cieszy mnie, że pojawił sie na forum ktoś, kto ma doświadczenie z szerszą gamą produktów AG niż tylko SRP czy EGP.

Z drugiej strony wtrącenia o HD do sprzedania czy logo AG w avatarze nie pozwala mi wierzyć w zupełną bezinteresowność Twoich wizyt na forum!

Co do samej pracy - auto prezentuje się ładnie. Chętnie bym zobaczył zdjęcia lakieru w bardziej "laboratoryjnych" warunkach, tzn. z dość mocnym oświetleniem halogenowym, albo choćby sungunem czy jakimś ledem.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że pojawił sie na forum ktoś, kto ma doświadczenie z szerszą gamą produktów AG niż tylko SRP czy EGP.

Z drugiej strony wtrącenia o HD do sprzedania czy logo AG w avatarze nie pozwala mi wierzyć w zupełną bezinteresowność Twoich wizyt na forum

Tak sie sklada julian, ze w Polsce nie mam w sprzedazy zadnych produktow firmy Auto Glym i jeszcze nie czerpie z tego tytulu zadnych korzysci finansowych. Nadmienilem o HD tylko dlatego, ze mam ich za duzo do wlasnego uzytku i chetnie bym sie ich pozbyl ale zupelnie prywatnie, a nie przy okazji jakiejs zmasowanej akcji sprzedazowej, absolutnie oto mi nie chodzi. Wyniki sprzedazy produktow AG na wyspie absolutnie mnie zadowalaja finansowo.

 

Co do samych fotografi, to tak wiem ze foty sa male i nie najlepszej jakosci. Wszystko to spowodowane jest tym, iz za bardzo nie mam obycia z korzystaniem z funkcji form i dodawania zdjec i wyzszej ich rozdzielczosci. Jesli ktos moglby mi wyslac kilka wskazowek to bylbym wdzieczny. Pozdrawiam! :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzema, no to git.

Jeśli chodzi o zdjęcia, to najlepiej wstawiaj miniatury zdjęc zamieszczonych na serwerze zewnętrznym, jak np. imageshack.com. Tam wrzuć swoje fotki w pełnym rozmiarze, a na forum wklej tylko odpowiedni format linków - są podawane na imageshack obok każdego zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.