Skocz do zawartości

Pierwsza Robota Audi S8 Niebieska :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
A skądyk wiesz o mojej impali ;p ??

Impale pokarze dopiero jak ja skończę i po malowaniu wtedy wypoleruje i powłoka kwarcowa się będzie na leżeć wtedy zrobię porządną fotorelacje i opis :D

A Audi spala różniej nie raz 20L/100km nie raz 40L/200km a czasami nawet 60L/300km :D Niestety tego auta używam na co dzień więc musi być LPG bo robię nim dużo km średnio 3-4 tys miesięcznie z tond też nie patrze na spalanie czy to będzie 19l czy 25L bo NA podtlenku zawsze taniej :) W impali to będzie ogień w zbiorniku :) Gnój na Maxa Poj. 5.7L i na to z góry 4 podwójne gaźniki :D na kolektorze sportowym :D mmmmm już mi się śni ten głos po nocach :D

 

Impale masz w profilu ;) ktory rocznik ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skądyk wiesz o mojej impali ;p ??

Impale pokarze dopiero jak ja skończę i po malowaniu wtedy wypoleruje i powłoka kwarcowa się będzie na leżeć wtedy zrobię porządną fotorelacje i opis :D

A Audi spala różniej nie raz 20L/100km nie raz 40L/200km a czasami nawet 60L/300km :D Niestety tego auta używam na co dzień więc musi być LPG bo robię nim dużo km średnio 3-4 tys miesięcznie z tond też nie patrze na spalanie czy to będzie 19l czy 25L bo NA podtlenku zawsze taniej :) W impali to będzie ogień w zbiorniku :) Gnój na Maxa Poj. 5.7L i na to z góry 4 podwójne gaźniki :D na kolektorze sportowym :D mmmmm już mi się śni ten głos po nocach :D

 

Impale masz w profilu ;) ktory rocznik ? :)

 

A no tak :P

Impala 68r

 

[ Dodano: 18 Grudzień 2014, 11:37 ]

Nie ma to jak wyszukać w poście błędy i pisać na forum nie na temat jeszcze do tego ktoś cię poprze i jest wielka radocha, jak w filmie łuuuchuuuu mamy gościaaaaa !!!!!!! Tylko proszę zauważyć że nie które błędy były robione specjalnie, ale nie ma co rozpoczynać pod tematu po rusz Gów.... to Śmierdzi :) Pozdrawiam

I proszę dalej o opinie mojej pierwszej pracy !!! A nie wyszukiwanie błędów ortograficznych :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejny piękny klasyk,lubię oglądać tego typu relacje :good: Rzeczywiście samochód nabrał nowego oblicza,co oczywiście musi bardzo cieszyć. Gdyby tylko zdjęcia a w szczególności porównania z 50/50 były lepszej jakości to stawiaj mocne 5 ;)

 

Ps. zazdroszczę warunków do pracy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys jezdzilem taka ze znajomym do pracy ale tylko 2.8. Nie wiem czemu ale to chyba najladniejsza buda A8.

 

Mnie osobiście bardziej podoba się nadwozie D3,ale to już bardzo skomplikowana konstrukcja i droga w eksploatacji :|

To tak tylko jako dopowiedzenie,bo nie jest to tematem tego wątku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

powiedz jak umyłes silnik ? bez problemu ? bo mam identyczny A8 4.2 v8 LPG i zastanawiam sie nad myciem silnika, tak a nawiasem to kupiłem od Pszendzy jego pierwsze a8 z 1996r identyczny kolor moze jak sie zabiore za czyszczenie to tez dam fotki. pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.