Skocz do zawartości

Skompletowanie zestawu do regeneracji skóry Audi


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę o pomoc w skompletowaniu zestawu do zregenerowania foteli i kanapy skórzanej w moim samochodzie.

 

Czy ktoś obeznany mógłby doradzić co kupić po kolei żeby to zrobić raz a dobrze ??

samo czyszczenie nie daje zadowalającego efektu:

11fe873b2a6b7c4cm.jpg

 

Gdzie wysłać zagłówek by mi dorobiono kolor ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć,

 

podepnę się pod temat.

Mam okazje kupić fotele skórzane w kolorze bananowym.

Audi A3

 

Link:

http://olx.pl/oferta/audi-a3-fotele-kub ... 9e1f37ec70

 

Nie widziałem foteli na żywo.

Czy wyczyszczenie colourlockiem strong doprowadzi je do przyzwoitego stanu?

Czy te czarne "wgłębienia" na przednich fotelach wymagają szlifowania i farbowania?

 

Według sprzedawcy nie ma pęknięć czy dziur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkbewe musisz wysłać zagłówek do colourlock najlepiej, tam Ci dobiorą farbę i doradzą co kupić żeby zregenerować Twoją skórę. W skórcie, czyszczenie strongiem, rozpuszczalnik gld, farba tonująca, na farbę przydałoby się jakiś top coat lub samo zabezpieczenie leder versiegelung (mniej trwałe).

 

a te banany nadają się do renowacji, te rysy które widać na 100% są już do szpachlowania i całość do malowania, niestety. Możesz zrobić to we własnym zakresie lub zlecić dobrej firmie np colourlock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A większy by hardcore? Mam całe jasne wnętrze do accorda które było tylko w rocerach 600 i jest praktycznie nieosiągalne w tym momencie w komplecie... Z fotelem kierowcy się pogodzilem że jest do wymiany i szukam nowego ale co powiecie o reszcie? Nie zależy mi na całkowicie nowym wyglądzie ale żeby to wyglądało ładnie i schludnie...

 

921d77cd6aebada1517c2243b86a2c29.jpgf8d4affb033a534f9a6d2294a7c22771.jpge85d37435ffe5e1c2e2bfb8ba63c132d.jpg6c58505e5e6b15ba2714eb4706bf45c7.jpgc9ef2f99d2e09ca09c110f48230bc2fe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś z Wrocławia do Długołęki masz rzut beretem, pozostałe fotele i tylka kanapa do ogarnięcia z bardzo ładnym efektem końcowym już nie gorsze rzeczy chłopaki z Colourlock robili. Myślę, że nawet sam przy odrobinie czasu dałbyś radę, ostatnio podobne fotele z audi robiłem we własnym zakresie z pozytywnym skutkiem, ponad pół roku i nic sie nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Wrocławia ale wnętrze będzie w Augustowie wiec trochę dalej... Chce to zrobić sam i juz powoli szykuje listę co robić i czym... Plan jest żeby zagłówek zabrać ze sobą do Wrocławia i na nim dobrać kolor farby, całość dokładnie wyczyścić strongiem, później pomalować przedni fotel i ewentualnie kanape - będzie wiadomo po czyszczeniu w jakim stanie jest a boczki zostawić luzem...

 

Tylko zastanawiam się czy jak już malować to całość, czy mogę np sam fotel pasażera... A tył zostawić fabryczny jeśli będzie ładny...

 

No i kierowcy waszym zdaniem również do śmieci tak? Nie ma szans dla niego przy takich uszkodzeniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tył będzie ładny to możesz go zostawić, kolor nowej farby na pewno się będzie trochę różnił od tylnej kanapy ale bez tragedii. Szkoda, że nie masz ich na miejscu chętnie bym Ci pomógł i podpowiedział co i jak :) Musisz się na pewno zaopatrzyć w: srodki do czyszczenia, farbe 150ml, pad do szlifowania, gld, benzyne do skóry, płynna skóra na rysy do wypełnienia, lakier wierzchni (top coat) tu mi przychodzi na myśl furniture clinic wtedy wytrzyma to dłuższy czas niż sama farba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.