Jump to content

Fotele malowane


DOMIELSON
 Share

Recommended Posts

Witam Was.

Kupiłem fotele które najwidoczniej zostały pokryte jakąś farbą. Po dokładnym czyszczeniu okazało się że kolor schodzi i odkrywa prawdziwą skórę.

Czyściłem woda+ szare mydło + od strony gąbki do zmywania szorstka powierzchnia. Zmyłem to całkowicie z jednego elementu, ale boję się ryzykować z szorowaniem. Fotele mają jakieś 20 lat i cieszył bym się jak by posłużyły dłużej. Póki co kupiłem blipone i zastanawiam się co dalej. Jak to usunąć? :cry:

Link to comment
Share on other sites

To znaczy że przebija jakiś taki bardziej płowy kolor. Jak myłem mydłem szarym to była cały czas czarna woda. Po przyjrzeniu się elementowi na wysokości karku (tam gdzie najmnie potu itp.) okazało się że kolor schodzi i postanowiłem sprawdzić w jakim stopniu. Po czyszczeniu tego elementu nie wiem jak to nazwać powłoka zeszłą i wyszła realna skóra.

Mam do wymiany bok siedziska i w warsztacie po oględzinach doszliśmy do wniosku że fotele zostały pokryte czarnym czymś?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.