Skocz do zawartości

Coś na początek


Luszeq

Rekomendowane odpowiedzi

W mojej pracy raczej skupiam się na praniu aut, aniżeli na czyszczeniu z zewnątrz, chociaż w przyszłości na pewno rozszerzę ofertę. Mam już coś takiego:

 

1. zestaw TERSUS:

- PR101 Prespray

- EX 850 Rinse

- MC 990 Cleaner (bonnetowanie)

2. Zelmer Aquawelt - troszkę pomodzony, uszczelniony przez co lepiej drze i zmodyfikowana dysza, jednak planuję zmianę na GEORGE GVE 370

3. Natural Look

4. Mikrofibry, wiadra itd

 

No i mycie z zewnątrz, ale to raczej tylko taki dodatek, żeby brudnego nie oddawać.

1. Karcher z serii K2 - wiem, trzeba będzie kupić coś większego, ale zastanawiam się jaka seria już się na spokojnie nadaje. K5, K7?

2. Szapon Sonax, ten z woskiem. Warto może zmienić na coś lepszego?

3. Fluffy Dryer.

4. K2 Bold do opon. To też bym chętnie zmeinił bo wydajność cienka...

5. Wcheel gold - żółty atomizer. Też cienkie z wydajnością.

 

 

Od razu widać, że brakuje mi dobrego APC i jakichś uniwersalnych pędzelków do wnętrza. Teraz niby coś mam, ale nie nadaje się za bardzo do poważniejszej pracy. Przypomnę, że na chwilę obecna skupiam się na wnętrzu. Co w tej kwestii możecie polecić?

 

I jeszcze jedno, co polecacie do czyszczenia skóry? środek, szczotka, impregnat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o APC to moge polecic poorboys. Wczoraj testowalem na skrzyneczce na kosmetyki do auta. Stala dosc dlugo w szopce w ogrodzie, pozniej pod chmurka w ogrodzie. Duzo zaciekow, plam po wyczyszczeniu PB APC wyglada jak nowa. Zabralem sie tez za wyczyszczenie oslony zamka w bagazniku i rownie dobrze sobie poradzil. Wosk na zime colli 476. Do skorki polecam zestaw AG cleaner jak i balsam. Poki co nie moge kupic w UK lederzentrum. Co do reszty nie pomoge nie testowalem nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luszeq,

Co do uniwersalnego APC to śmiało może brać Cyclone od Nielsena :good:

Opony jeżeli ma być w miarę tanio i dobrze to Brilliance, nie pachnie może jak Endurance czy Gyeon, ale jest poprawny.

Szampon? Wybierz sobie coś z 5 litrowych baniek od SG, Pomarańczowy i Truskawkowy są ok, jeżeli chcesz czegoś lepszego to postaw na Sleek & Bubbly :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.