Skocz do zawartości

Zasadowy środek do MYCIA FELG


maciekd24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

to już mój ostatni test serii trzech kosmetyków podesłanych przez sebba75 za co wielkie dzięki, a zarazem sory ze tak późno ale potwierdziło się ze jadę na urlop wiec chciałem go przetestować na naprawdę brudnych felgach po 1200 km :-]

 

Jak w temacie testowi poddany jest zasadowy środek do mycia felg.

 

Opis od seby

 

Zasadowy srodek do mycia felg, skoncetrowany obecnie bez zapachu (wkrotce bedzie zmieniony) rozcienczenie wedle potrzeb najczesciej uzywamy 1/4 preparat w fazie testow wiec mile widziane uwagi dotyczące rożnych rozcieńczeń

 

Środek o płynnej konsystencji, koloru pomarańczowego i jak w opisie jest napisane chwilowo bez zapachu ;) Jak dostałem w instrukcji ze najczęściej używana opcja to rozcieńczenie 1/4 tak tez i ja zrobiłem ;) później będę się bawił w inne rozcieńczenia.

Tak jak wspomniałem test się trochę opóźnił bo potwierdził się wyjazd na mazury tak wiec 1200 km przede mną czyli mocno zapylone felgi z klocków a i zabrudzone bo deszcz mnie złapał.

 

Zaczynamy

 

Tak prezentowały się felgi przed myciem

 

DSC_0910_zps9c1c56f4.jpg

 

DSC_0911_zpse0fb6acd.jpg

 

DSC_0912_zps2e7453d4.jpg

 

DSC_0913_zps06f241c0.jpg

 

Tak po aplikacji środka na felgi

 

DSC_0915_zpsdf65be32.jpg

 

DSC_0916_zps0311d2ba.jpg

 

DSC_0917_zps345c2fb8.jpg

 

No i płuczemy sama woda na bezdotyku i oto co mi sie ukazuje :good:

 

DSC_0918_zpsecc9e984.jpg

 

DSC_0919_zps58799f82.jpg

 

DSC_0920_zpsffa1f252.jpg

 

DSC_0921_zpsa694f4b2.jpg

 

DSC_0922_zpsddbff65a.jpg

 

DSC_0923_zps37c483b4.jpg

 

Jestem mile zaskoczony bo felgi zostały idealnie domyte bez używania pędzelków itp itd (może zdjęcia tego nie ukazują ale naprawdę przednie felgi były prawie czarne ) a używałem wcześniej billbery i nawet dobrego środka do mycia felg z lidla i nie były w stanie domyć tych felg w każdym zakamarku ;) Także polecam ten środek i czekam na więcej info na jego temat ( cena, pojemność).

 

Dzięki za możliwość przeprowadzenia testu i polecam się na przyszłość ;)

 

P.S. Sory za brudne auto, oto dowód ze je później umyłem :mrgreen:

 

DSC_0924_zps77acc1d0.jpg

 

 

pozdro :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem pewien po tym jak mylem dokladnie felgi i moze cos kropelkowalo jeszcze w okolicach otworow na sruby ale juz na rantach i ramionach kompletna tafla tak samo w bebnach a je tez domylo tam gdzie preparat dolecial ;) ale tego nie udalo mi sie uwiecznic telefonem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.