Jump to content

DRY ICE ENERGY


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Bylem na pokazie w Norwegii i bawilem sie sprzetem Polarjet 600. Ciekawe to ale tutaj cena zabija na wstepnie. Szkoda ze znalem cene przed prezentacja :lol: Odwrotnie to moze jeszcze bym sie podpalil ale hmm, tutaj tez i suchy lod kosztuje jeszcze duzo. Sprzet za to baaardzo ciekawy, pacjent to dawno nie myta komora silnika.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

hej, jeśli chodzi o suchy lód i samą technologię czyszczenia polecam tą firmę http://www.cryopoland.pl, produkuje swój granulat ma urządzenia, które można u nich wypożyczyć lub czyszczą na miejscu. jakiś czas temu rozważałem zakup maszyny do czyszczenia suchym lodem pod kątem czyszczenia komór silnika jednak koszty mnie przerosły. urządzenie + kompresor to okolo 150tys. zł.

Link to comment
Share on other sites

piotruniak z karchera jest maszyna do czyszczenia suchym lodem, cena też fajna około 70-80 tyś zł netto. (ale mogę się mylić mam informacje z przed kilku lat).

Ale do czyszczenia komory silnik bym tego nie użył. Suchy lud sprawdza sie w bardziej delikatnych urządzeniach etc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Temat trochę z d... :)

Sama myjka to kilkadziesiąt tysięcy złotych albo nawet i powyżej stu tysięcy. Wytwornica suchego lodu to kilkaset tysięcy. Zazwyczaj się łączy jedno z drugim, nikt nie będzie non stop tego woził z zew. firm.

Sprzęt fajny, ale znowu jak myjka parowa- wąskie spektrum zastosowań. Generalnie używa się tego w zakładach do mycia linii produkcyjnych. Dobre, bo nie zostawia ani wody ani żadnej chemii.

Do mycia auta to sroga przesada, ale jeśli ktoś ma wolne co najmniej 300 tysięcy... ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.