Skocz do zawartości

Nanolex Reactivating Shampoo


kubik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dzięki uprzejmości Nanolex miałem przyjemność przetestować Szampon Reactivating Shampoo .Kolor zielony ,zapach bardzo przyjemny pachnie jak oranżada ze szklanej buteleczki :mrgreen:

Zgodnie z instrukcją wlałem próbkę do 10l wody.

szampon bardzo fajnie się pieni i daje dobry poślizg pod rękawicą

DSC03815_zps66b7576c.jpg

Fajną cechą,którą zauważyłem to nie zasychał zbyt szybko,bo jednak zanim oblecę tego dziada,to niektóre potrafią już miejscami przyschnąć.

Na aucie leżał 1,5miesięczny SV Concorso,położony w jednej warstwie na UC,na dobrą sprawę pierwsze mycie ręczne od nakładania wosku.

DSC03816_zpse1abbeb6.jpg

 

DSC03817_zps1b898b2b.jpg

DSC03818_zps1b98e37c.jpg

Jak widać wspiera osuszanie ogólnie bardzo przyjemny szampon ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Dzieki uprzejmosci Pawla z MX Nowicki mialem dzis okazje przetestowac szampon od Nanolex'a - Reactivating Shampoo. Zolto zielona barwa i ciekawy zapach to jego cechy charakterystyczne. W sumie to ciezko mi okreslic nute zapachowa, Justyna stwierdzila, ze cytrusy z jablkiem :)

 

Wlalem dany samplerek do wiadra i spienilem...

 

f82n.jpg

 

7rtlx.jpg

 

0775s.jpg

 

6drrm.jpg

 

cb7a.jpg

 

m52y.jpg

 

d0bx.jpg

 

nrb9.jpg

 

I normalnie zglupialem! Mega obfita piana. Jeszcze tak dobrze pieniacego sie szamponu nie mialem w wiadrze. A mylem juz wieloma. Po prostu szok. :evil:

 

oa91k.jpg

 

5phw5.jpg

 

slq1.jpg

 

q254.jpg

 

xjzs.jpg

 

Rekawica sama sunela po lakierze.

Dodatkowe zaskoczenie bylo przy pierwszym plukaniu futrzaka w drugim wiadrze. Wlosie sie zrobilo takie jakby aksamitne, delikatne. Ciezko to okreslic, najlatwiej po prostu poczuc. Sprawialo wrazenie mocno zmiekczonej wody. Piana tez byla taka leciutka, jak w dobrej kawie latte.

 

Zakochalem sie... :good:

Jedyne co mnie odstrasza to troche cena... 139zl za litr szamponu (30 myc) to troche sporo... :/ Ale tak to juz jest, ze jak cos sie spodoba to sie okazuje drogie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekawica sama sunela po lakierze.

Dodatkowe zaskoczenie bylo przy pierwszym plukaniu futrzaka w drugim wiadrze. Wlosie sie zrobilo takie jakby aksamitne, delikatne.

Ja tego aż tak nie zauważam,wodę mam zmiękczoną ,może i dlatego,ale fakt wysoka półka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po teście dzięki "F3ank" za co dziękuję .

Odczucia podobne do kolegi "krd"

Dla mnie na + to zapach , dobre domywanie ,fajna pianka

na mały minus to cena :(

fotki wrzucę jak zrobię drugi test (mam drugą próbkę też -- ktoś mi dosłał za coś tam :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor

Haha, widzę, że próbki już są w drugim obiegu ;) Mam nadzieję na kolejne foty z myć skoro tak.

 

"Farfocle" czy raczej cząsteczki to składnik koloryzujący, wytrącił się w niskiej temperaturze. Ale przy wlaniu do wody od razu rozpuszcza się i tyle. I zawsze można pomyśleć, że to witaminy dla lakieru :) :)

 

Bardzo miło czytać takie testy. Odnośnie ceny - jest najniższa, jaką jestem w stanie uzyskać od producenta, jednak za to otrzymujecie jakość naprawdę najlepszą jaką Niemiec wyprodukował i teraz płacze, że sprzedaje.

 

Na wiadro 10L sugerowana ilość, która wystarczy to 20ml.

Czyli z litra za 139zł wychodzi 50 myć. Czyli 2,78 za jedno mycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zacząłem robić drugi test no to lejemy wodę i do środka szamponik

5417208988eba7b0med.jpg

16ef8977c4a10868med.jpg

Jak widać szamponik troszkę się pieni :D

 

No i nieszczęście komórka poszła do "wiadra" wiec z dalszej części nie będzie fotorelacji :lol::lol: , komórka rozkręcona w trymiga i ........... leżakuje .

 

Szampon bardzo fajnie się pieni i daje poślizg pod rękawicą.

Niestety lekko przysycha nim oblecę całe moje Mondeo MK4 , no ale troszkę wody na mycie po myciu i jest git :D

Wolly Mamut nie miał za dużo do zbierania i szybko się wszystko osuszyło.

Na wielki plus u mnie to zapach . Super . Aż gość który przechodził koła auta jak myłem zapytał się :shock: czego to ja używam .

Polecam :D

 

Został mi jeszcze do testu Nanolex WashCoat ... jak tylko umrze na autku Sonax BSD który dziś poszedł na samochód od razu zrobię ten test na masce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam, ostatnio miałem przyjemność przeprowadzić test szamponu Nanolex Reactivating Shampoo :)Zapach znakomity i bardzo intensywny o kolorze zielonym :D tester 100ml podzieliłem na dwa czyli jeszcze raz przetestuje na innym aucie a z racji że ojca Audi było brudne to przy okazji mogłem przetestować szamponik :)

 

20150601_175707.jpg

 

50ml szamponu na 10l wody

 

20150601_180900.jpg

 

auto jak widać bardzo brudne

 

20150601_174747.jpg

 

auto po pianowaniu i spłukaniu prezentuje się tak

 

20150601_180921.jpg

 

więc czas teraz na testowany szamponik, który bardzo dobrze się pienił

 

20150601_181339.jpg

20150601_181401.jpg

 

po dokładnym spłukaniu wygląda tak

 

20150601_182327.jpg

20150601_182406.jpg

 

tutaj już po osuszeniu

 

20150601_183409.jpg

20150601_183428.jpg

20150601_183452.jpg

 

Ogólnie rzecz biorąc bardzo przyjemny szampon, nadaje śliskości lakierowi na którym praktycznie nic nie ma, a dzięki szamponowi lepiej jakby odpychał wodę i pomaga w osuszaniu. Piękny zapach i bardzo dobre domywanie. Dziękuje za przetestowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebek1993, po co wlałeś aż 50ml, jak na butelce jest napisane, że wystarczy 20-25ml na 10 litrów wody??

dzwoniłem do użytkownika, który mi wyslał tester w innej sprawie i pytałem ile mam wlać więc tyle wlałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.