Skocz do zawartości

Tac System Hydro30


kubik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dzięki uprzejmości Mariusza z ShowCarShine.pl miałem przyjemność przetestować Niewidzialną wycieraczkę firmy Tac,o nazwie Hydro 30.

hydro301_zps7f126032.jpg

Producent zaleca po uprzednim przygotowaniu szyby(Z szyby za pomocą Ceriglassa i filcu na DA zdjąłem resztki G1ki po 35kkm,test tafli oczywiście wykonany i zaliczony,potem mycie czystym apc,pianką do szyb i na koniec,Gyeon Prep.),1 warstwę,którą należy spolerować po 1 minucie...tak zrobiłem za pierwszym podejściem i według mnie było mało satysfakcjonująco.

Zrobiłem po swojemu,czyli 2warstwy nakładane kolistymi ruchami,polerowanie po 5minutach,2ga warstwa nakładana po kolejnych 5minutach.

Wrażenia z aplikacji.Naprawdę banalne docieranie,jak dobry wosk,tym bardziej nie rozumiem zalecenia polerowania po 1minucie.

Potem auto nie widziało wody przez jakieś 24h i jako,że pogoda sprzyjała,wyjazd na bezdotyk kontrolnie.

Wygląda to tak

hydro303_zps1bf4c5c3.jpg

hydro302_zps71242aec.jpg

 

Woda podniosła się przy ok 60km/h

Jest to test długodystansowy,zobaczymy ile pożyje,auto jeździ sporo i raczej mimo wszystko wycieraczki są w nim używane.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po przeszło 2,8kkm wycieraczka żyje i ma się nie najgorzej,na razie wycieraczki jej jakoś nie osłabiły,woda efektywnie ucieka tak od 60km/h,miałem fajny film i go usunąłem,bo myślałem,że zrzuciłem... wrzucę inny mniej fajny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Minęło 8kkm,woda podnosi się przy ok 60km/h,nie jest to już taki szał jak za pierwszym razem,ale nie ma za to problemów ze skakaniem wycieraczek czy coś.

Może trafię w końcu na deszcze to coś nagram.

Co ciekawe resztki próbki po dostaniu się tlenu zawiązały się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciągle nie mogę trafić na deszcz...

Ogólnie auto zrobiło 10kkm,przestało przeszło tydzień u lakiernika,a ja z szybą nie robiłem dosłownie nic :dontknow:

Tutaj filmik po myciu na bezdotyku+ruszone szczotką,woda startuje od 60km/h,a w polu gdzie nie ma wycieraczek,jakby położona wczoraj, jest naprawdę ok i co mi się najbardziej podoba,wycieraczki praktycznie nie zostawiają filmu,ani nie świrują :-] co widać na drugim krótkim filmiku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.