Skocz do zawartości

Nielsen Leather Lux vs Colorlock Soft


darkdream

Rekomendowane odpowiedzi

To mój pierwszy test więc proszę o wyrozumiałość :)

 

Skóry były dosyć brudne, co widać na zdjęciach - do rozprowadzenia obu produktów użyłam szczoteczki colorlock.

 

Opis produktów:

 

Nielsen Leather Lux to najwyższej jakości środek do czyszczenia skórzanych elementów samochodu. Zawiera on delikatne mydła czyszczące, odżywki i olejki, które pozostawiają skórę świeżą i elastyczną.

 

Soft Clean jest czyszczącym środkiem, który skutecznie usuwa plamy i zabrudzenia w skórach gładkich.

 

DSC_0583fac79.md.jpg

 

Powierzchnia do czyszczenia:

 

DSC_05791f4cc.md.jpg

 

A więc zaczynamy:

 

Najpierw czyszczenie Colorlock - efekty widać od razu :)

 

DSC_058915b9cf.md.jpg

 

Następnie Nielsen:

 

DSC_05901eb0af.md.jpg

 

 

Porównanie:

Nielsen

DSC_059352b63.md.jpg

Colorlock

DSC_059214974a.md.jpg

 

Nielsen vs Colorlock

DSC_059414f4f.md.jpg

 

DSC_05911f44dc.md.jpg

 

DSC_05871e9866.md.jpg

 

Ewidentnie wygrał Colorlock - skóra była bardziej wyczyszczona choć efekt i tak mnie wystarczająco nie zadowolił - żałuje że nie kupiłam Stronga :)

 

Od siebie mogę dodać tyle, że z Colorlock'iem lepiej mi się pracowało, był bez zapachowy. Nielsen miał jakiś dziwny zapach, którego nie jestem w stanie skategoryzować - ogólnie mi nie odpowiadał. Pracowało się z nim ciężej i żeby otrzymać taki efekt jak wyżej musiałam dwa razy dłużej nim czyścić skóry w porównaniu do Colorlocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sardzent właśnie m.in. po to ten test zrobiłam. Chciałam sprawdzić czy droższe znaczy lepsze i w tym przypadku to sie sprawdziło.

e36ace całej nie wyczyscilam bo wcześniej znajomemu wyczyscilam całą skórę. Tył mi został do wyczyszczeni ale wątpię żeby colorlock mi wystarczył.

kubik niestety pianownicy nie mam a by sie przydała, niestety nie potrafie zrobić pianownicy z opryskiwacza cisnieniowego :( nielsen lepiej czyści z pianownicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.