Skocz do zawartości

Shiny Garage Back2Black vs Back2Black


kapselo2

Rekomendowane odpowiedzi

237-home_default.jpg

Witam, dostałem możliwość przetestowania nowej formuły B2B, testuję ją ze starym B2B, na dwóch autach, pierwsze to Opel Corsa, krótkie trasy, czasem po 'kurzących' się drogach, garażowana. Na każdą oponę nakładałem dressingi w inne sposoby, o tym niżej.

 

Opony zostały zabezpieczone 3 tygodnie temu B2B, raz myte auto, tak wyglądały przed umyciem dziś:

rht7.jpg5lpkg.jpg463u.jpg

 

Umyte APC 1:10 + szczoteczka

dtuh.jpg

 

na czyste i suche opony nakładałem: (wszędzie po prawej stronie nowa formuła)

 

vszc.jpg

qziry.jpg

 

Prawy tył: nałożona jedna warstwa przy pomocy aplikatora do opon, stara wersja bardziej świeci się

vbnc.jpg

6dhk.jpg

c1zvj.jpg

 

Prawy przód: jedna warstwa przy pomocy pędzelka, taka sama różnica

1pvm6.jpg

 

Lewy tył: dwie warstwy aplikator, przy dwóch warstawch już nie widać różnicy, oba b2b mocno się świecą

 

Lewy przód: dwie warstwy pędzelek, bez różnic

2xy8.jpg

 

 

Zmiany, które na tę chwilę zauważyłem, to:

- trochę intensywniejszy zapach wanilii,

- bardziej matowy przy jednej warstwie, co widać na 50/50,

-lepiej się rozprowadza po oponie

- jest gęstszy , a co za tym idzie, mniej wchłania się w aplikator, co próbowałem pokazać na filmikach:

 

stary

 

nowy

 

zużycie: nadal minimalne, dostałem produktu równo z dolnym końcem etykiety, a na 4 opony (smarowane pół na pół, a dwie w dwóch wartwach, czyli można powiedzieć, że na 3 opony) zużyłem tyle produktu:

spn8s.jpg

 

temat będzie aktualizowany w mycie, kropelki itp

 

le6b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonthyc, po przetarciu fibrą uzyskujesz bardziej satynowe wykończenie, zdjęcia robione są z lampą, w moim odczuciu po aplikacji uzyskujesz fajny efekt między satyną a delikatnym połyskiem, nie jest to surowa czarna opona, ale też nie świeci się nadmiernie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.