Skocz do zawartości

Soft99 Fusso Coat vs Finish Kare FK 1000p Hi Temp


g.pajak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Warunki do testów nie są łatwe - auto robi sporo kilometrów, stoi na dworze i do tego ostatnio pogoda nie rozpieszczała ;)

 

Zimą masz jeszcze gorsze warunki i wtedy FK potrafi leżeć dużo dłużej, ale poczekajmy do mycia ręcznego, wtedy może się obudzi. Chyba, że już przy aplikacji sprawa się rypła i sie nie polubił z cleanerem. No ciekawe. Ale mimo wszystko Fusso nawet sobie radzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że już przy aplikacji sprawa się rypła i sie nie polubił z cleanerem.
Strasznie krótko jak na FK Hi-Tempa - miesiąc ?

 

Panowie, co wy żeście się wczoraj na forum zalogowali? :wallbash: Przecież jest napisane, ze to tylko bezdotyk. Tak czy inaczej nawet po myciu tylko bezdotykiem, widać że, Fusso odprowadza wodę na brudnym a FK nie :) W takich warunkach wychodzą prawdziwe właściwości wosku 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi całą zimę FK zrzuca wodę bardzo dobrze myjąc auto tylko na bezdotyku, a tu jeden miesiąc w lecie i...

Niemniej jednak w zimie nie ma pyłków, żywicy i innego dziadostwa. Zobaczymy co będzie po myciu ręcznym. Jak też będzie kupa to raczej coś nie tak z aplikacją tego FK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet po mega trasach i 2 miesiące po aplikacji po samym bezdotyku FK zrzuca wodę bardzo dobrze na mojej firmówce, więc mam wrażenie jakby coś nie tak było z FK.

 

Co do Fusso widać że sobie radzi a jak z przyciąganiem kurzu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz to broń za wszelką cenę tego testu. Twoja sprawa.

Nie, to ty powiedz rzeczowo co jest z testem nie tak, a nie mnie każ go bronić :wallbash: To że pięć osób naraz gada bzdury, nie znaczy że naprawdę tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Twoich wypowiedziach/emotikonach stwierdzam, że musisz być strasznie nerwowym człowiekiem. Zluzuj trochę.

Jeżeli FK komuś tafluje, nawet na samym bezdotyku, po miesiącu to o ile nie jest zalany żywicą z drzewa to coś poszło ewidentnie nie tak. Poczekamy do mycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Twoich wypowiedziach/emotikonach stwierdzam, że musisz być strasznie nerwowym człowiekiem. Zluzuj trochę.

Możesz sobie stwierdzać co chcesz, mam to gdzieś.

 

Od początku piszę, że to tylko bezdotyk był grany - niestety nikt nie lubi czytać co jest napisane .

 

Co mam o Tobie napisać, tak jak ty o mnie wydajesz opinie i nie znając mnie piszesz, że jestem nerwowy???? Mogę się rozwinąć jak chcesz... (pamiętaj jedynie, że sam zacząłeś)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie! Nie rób tego!!! Proszę Cię!!!

Mogę się rozwinąć jak chcesz

Rozwój nikomu jeszcze nie zaszkodził :)

Od początku piszę, że to tylko bezdotyk był grany - niestety nikt nie lubi czytać co jest napisane .

Też od początku o tym piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku piszę, że to tylko bezdotyk był grany - niestety nikt nie lubi czytać co jest napisane .

Co Ty wczoraj się na forum zarejestrowałeś ?

 

Mam FK na aucie żony mytym bezdotykowo, parkowany w pracy pod drzewami i po dwóch miesiącach (7 tygodniach) wygląda jak Fusso na tych fotkach ...

 

Zluzuj - niech umyje przy okazji normalnie auto i może FK wstanie - jak nie to trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ten tester fk jest z tej wadliwej serii, ktora nie jest taka dlugowieczna? g.pajak, kladles ten sam wosk z tej samej puchy na inne auto/panel ? Jak bylo z trwaloscia? Ciekawa sytuacja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po kolei:

 

Panowie, co wy żeście się wczoraj na forum zalogowali? :wallbash: Przecież jest napisane, ze to tylko bezdotyk.
To że pięć osób naraz gada bzdury, nie znaczy że naprawdę tak jest

 

Tu ciekawostka, bo Finish Kare wyraźnie umiera (umarł), natomiast Fusso dalej wyraźnie kropelkuje.

 

hmm, twój kolega stwierdził po bezdotyku, że FK umarł to nie wiem kto tu pisze głupoty... Poza tym z twoich wypowiedzi wynika, że jest tylko jedna racja, czyli twoja racja ;) przypominam, że forum jest po to, żeby dyskutować

 

Po Twoich wypowiedziach/emotikonach stwierdzam, że musisz być strasznie nerwowym człowiekiem. Zluzuj trochę.

Jeżeli FK komuś tafluje, nawet na samym bezdotyku, po miesiącu to o ile nie jest zalany żywicą z drzewa to coś poszło ewidentnie nie tak. Poczekamy do mycia.

:good::good::good:

 

Od początku piszę, że to tylko bezdotyk był grany - niestety nikt nie lubi czytać co jest napisane .

Też od początku o tym piszę.

.. i taki był sens mojej pierwszej wypowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez wydaje się, że FK w tym teście nie pokazał nawet połowy swoich możliwości, nawet biorąc pod uwagę trudne warunki eksploatacji. Może to być spowodowane wieloma rzeczami: np. interakcją cleaner-wosk lub wadliwym woskiem. Jest jeszcze jedna rzecz, którą po tych kilku latach smarowania zauważyłem i której do końca nie potrafię wyjaśnić: nawet jak wszystko zrobie tak samo, używając tych samych produktów, tej samej procedury, w bez mała identycznych warunkach - wynik w trwałości LSP potrafi różnić się diametralnie. Może tu też sie trafił słaby strzał dla FK?

 

Tak czy inaczej: widać że Fusso to trwały LSP, ale też może okazać się, że w innym teście FK wypadnie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.