Skocz do zawartości

Co po zimie ?


fonnes

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no ..to już przegięcie. Alusy woskować to rozumiem ale stalówki...

A tam zaraz przegięcie. :P Ja regularnie woskuję stalówki w swoim autku #2. Zwykle jakimś tańszym woskiem typu DC3 lub ColorX (musze je w końcu zużyć). Efekt jest mniej więcej taki:

P1040487.jpg

 

A te kołpaki to moge nawoskować zwykłym Collinite 476.?

Kołpaki w #2 - oczywiście po umyciu - "przeleciałem DC1, a potem zakonserwowałem Natural Shine.

Tak wyglądały przed:

20090302291.jpg

A tak po:

20090302301.jpg

Biorąc pod uwagę fakt, że wcześniej przez 2 lata nikt ich nie czyścił, efekt uważam za całkiem zadowalający. :)

 

Myśle iż teraz powinno być lepiej.. ;P :D

Patrząc na Twoją aktywność na forum, nie mam co do tego wątpliwości. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R0N1N, dzięki... :P

Ostatnio nawet zapasówke umyłem i nawoskowałem felge.. :P

A na kołpaki nałoże Collinite 476 - trzyma dość długo, pewno dużo z puszki nie ubędzie, a kołpaki się bedzie lepiej myć... Ostatnio próbowałem te stare umyć od wewnątrz i masakra, nie zabezpieczone, nie myte od wewnątrz nigdy..

Teraz mam nadzieje, że Nasze rodzinne autko, a w przyszłości moje będzie się lepiej prezentować.. ;)

A teraz póki co źle się czuje, gardło mnie boli i nie moge mówić... Ale cóż jeszcze dwa dni musze wytrzymać - mam testy próbne w gimnazjum... :/

 

[ Dodano: 13 Styczeń 2010, 21:29 ]

Felgi pewno nawoskuje woskiem który jest dość tani i jest w moim posiadaniu - Turtle Wax Original...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio próbowałem te stare umyć od wewnątrz i masakra, nie zabezpieczone, nie myte od wewnątrz nigdy..

Ja swoje myłem ale wymagało to ogromnego samozaparcia, a później wymycia kabiny przysznicowej żeby żona nie zorientowała się gdzie cała operacja miała miejsce. :)

Przed:

20090302290.jpg

Po:

20090302297.jpg

Materiały:

- standardowe kuchenne odtłuszczacze typu E Boom czy Ajax Professional

- stare szczoteczki do zębów

- gąbki do mycia naczyń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moich już nie ma sensu czyścić, bo są popękane - ojciec je przyrysał dość mocno podjeżdżając zbyt blisko krawężnika... :idea:
Ręce opadają... :cry:

To po ki ch.j się pytasz:

A te kołpaki to mogę nawoskować zwykłym Collinite 476.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeśli masz zamiar kupować kołpaki -kup oryginalne. Są wykonane ze zdecydowanie lepszego materiału i pokryte pięknym lśniącym lakierkiem, które po zabiegach kosmetycznych wyglądają naprawdę okazale. Ładne używane ori kołpacze kupisz do stówki ,a te wszystkie badziewne podróbki kosztują w okolicach 60zl-jest sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.