Skocz do zawartości

4Nano Premium Vision - rok od nałozenia


leszcz

Rekomendowane odpowiedzi

Na filmie 4Nano Premium Vision nałożone prawie rok temu .

Kropelki uciekają ok 60-65km (tam się zaczyna dziać ) .Dane z GPSa (Mio388 ma takie coś)odczytane na kompie jak edytowałem film przed wrzuceniem na YT.

 

 

do moderatora.. nie znalazłem w testach wiec umieszczam chyba dobrze :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się też bardzo podoba ta wycieraczka :good:

 

Nie przekonałem się na własnej skórze jak z trwałością, ale przejechałem z nią jakieś 4000 km (nałożona niechlujne) i w porównaniu do C1, mam odczucie graniczące z pewnością, ze mniej smuży pod wycieraczkami :good::song:

 

U mnie jak C1 się skończy, na pewno spróbuję PV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie, napisz dokładnie jak przygotowałeś szybę

Na spotkaniu urodzinowym, przeleciana na mokro chyba Scrub'em na szybko i nic więcej ;)

 

A pod wycieraczkę, przeleć czymś typu NuGlass, lub Glass& Metall, potem możesz glinką i IPA i kłaść...

...z tym, że przed czym zostałem, mocno ostrzeżony, przed zmoczeniem płatka PV to: ZATRZĄŚĆ MOCNO (i najlepiej długo) BUTELKĄ!!!! :acute::acute:

Bardzo ważne aby długo i dobrze służyła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C1

G1 ;)

Oczywiście G1 :good:;) Dzięki za poprawienie mnie. :oops:

g.pajak, będę pamiętał :good: planuje przelecieć szybę CGP a potem IPA. Producent podaje , żeby nałożyć 2 warstwy, też tak robiliscie?

Tak, dwie warstwy w 15 minutowym odstępie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie dzisiaj ją kupiłem i czekam na dostawę teraz tym bardziej nie mogę się doczekać

właśnie, napisz dokładnie jak przygotowałeś szybę

leszcz, chyba jednak zdecyduje sie na PV napisz jeszcze jak przygotowałeś szybę i czym konserwowałeś

 

Hmm umyłem szybkę tylko Megsem i po tym nałożyłem tylko jedną warstwę za pomocą płatka bawełnianego .

Szyby w ogóle nie konserwowałem ba nawet nie wiem czy trzeba .

Jedynie co planuję jak będę miał więcej chęci : umyje szybkę Meguiars GCC , przelecę Gyeon Prep , pojadę resztkami z testera Nanolex Premium Cleanerem(to chyba takie IPA) i odświeżę kładąc jedną warstwę 4Nano Premium Vision.

Ot wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam,tak przyłożyć się do przygotowania szyby,przelecieć ją maszyną z 2razy,potem umyć wszystkim co mocne i wtedy nałożyć,to się można czasem zdziwić,że to ta sama nw ;)

to co apc też szybę przelecieć w jakimś rozsądnym stęzeniu ? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wymycia resztek past śmiało,żeby też mogło sobie podziałać ;)

Sam się przekonałem co to znaczy przygotwanie,gdy na jednym aucie po 10kkm nw była trupem,a na drugim mimo używania wycieraczek w większej ilości po 30kkm wciąż coś tam umi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku (sierpien) nalozylem PV na nowa szybe. Umyta APC i odtluszczona alkoholem 90%. W zimie (luty) po okolo 18tys km na szybie zaczely pojawiac sie jak by zacieki i tluste plamy. Samochod trzymam po dachem wiec napewno nic na niego nie kapalo. Wycieraczki nowe co pol roku bosch i valeo. Na dodatek po pracy wycieraczek na szybie zostawal dziwny slad jakby kurz.. Osobiscie mi nie podeszla.

 

P.S W tamtym tygodniu pogonilem ja z szyby ceriglasem i cos tam jeszcze jej bylo :mrgreen: ale te plamy i dziwne zachowanie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.