Skocz do zawartości

Majówka -10% w AutoNaBlask.pl


ANB Żółtek

Rekomendowane odpowiedzi

10314570_624014631025373_153648949130660060_n.jpg

 

Oddajemy w Wasze ręce nasz sklep www.AutoNaBlask.pl w nowej odsłonie.

ctcx.jpg

 

Dołożyliśmy wszelkich starań, by podnieść poziom obsługi w naszym sklepie.

Mamy nadzieję, że będzie on dla Was tak samo łatwy i przyjemny w obsłudze jak wcześniej.

 

Wszelkie uwagi i spostrzeżenia na temat działania sklepu są mile widziane. Będziemy wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą sugestię.

 

 

Sprawdźcie www.AutoNaBlask.pl

 

 

Ekipa ANB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spora poprawa jakości www, na poprzedniej miałem często problemy z logowaniem i ogólnie łatwość obsługi nie zachwycała - teraz jest o wiele lepiej :good:

 

Szkoda tylko, że nie oferujecie wysyłki np Pocztą Polską - konkurencja ma taką opcję do dyspozycji już od 8zł przy wpłacie na konto (moje rejony nie oferują InPost niestety) - tańsza wysyłka = większe zamówienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bananv8, to samo już pytałem przed chwila http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... &start=525 :)

szkoda, bo fajnie zaopatrzony sklep a kupując pad czy coś za 20zł nie opłaca sie bo kurier bardzo drogi , droższy niż u innych prawie 20zł.

Więc dużo też tracicie , że nie ma pocztą właśnie od 8zł , sam często kupuję takie rzeczy w sklepach gdzie maja tańsze wysyłki jak znajomi proszą czy coś się przypomni.

Może przemyślicie to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjujemy ceny z dostawcą usług logistycznych, liczę, że uda nam się trochę urwać.

Cena jest też uwarunkowana tym, że korzystamy z usług najdroższego kuriera, który ma najwyższą jakość usług, przez ponad 2 lata ani razu nie byliśmy zawiedzeni. Bezpieczeństwo zakupionych przez Was produktów jest dla nas najważniejsze. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy maja dostęp do paczkomatu a jechać do niego 20km to bezsens.

Z tego co widzę korzystacie z dhl inne firmy równie dobre jak nie lepsze mają opinie niż ona ,ale to Wasza decyzja. Najepsza była by poczta gdzie wysyłka za 8zł jest, tylko , że to już więcej roboty dla was jak wiadomo bo kurier po paczkę sam przyjedzie :) napewno dużo wam ucieka a z drobiazgów niezła kwota sie zbiera :) Także ja ciągle czekam na opcję wysyłki pocztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy maja dostęp do paczkomatu a jechać do niego 20km to bezsens.

Z tego co widzę korzystacie z dhl inne firmy równie dobre jak nie lepsze mają opinie niż ona ,ale to Wasza decyzja. Najepsza była by poczta gdzie wysyłka za 8zł jest, tylko , że to już więcej roboty dla was jak wiadomo bo kurier po paczkę sam przyjedzie :) napewno dużo wam ucieka a z drobiazgów niezła kwota sie zbiera :) Także ja ciągle czekam na opcję wysyłki pocztą.

 

Dokładnie, zgadzam się z kolegą. Chciałem sobie niedawno zamówić 2x pad a niestety wysyłka w cenie jednego z nich mnie zbiła z tropu. Szkoda, bo żeby nie "odczuć" tak kosztów kuriera muszę czekać na większe zamówienie a tak to robił bym to częściej :)

 

Oby udało się wykombinować coś z przewoźnikiem, czekamy na dalsze info w tej sprawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku roku pracowaliśmy nad nowym sklepem by zmienił się nie do poznania :-]

Troszkę czasu nam jeszcze zajmą pewne małe poprawki , ale już wiemy że musimy się zająć kolejnymi sprawami ;)

Dziękujemy za wasze opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Już wiem czego brakuje historii zakupów,chyba że ja nie potrafię znaleść

Chodzi ci o zamówienia robione na starym sklepie ?

Niestety cały silnik sklepu został zmieniany wszystkie produkty były dodawane na nowo więc także ze starego sklepu nie byliśmy w stanie tego odzyskać :)

Na nowym sklepie zamówienia które już składałeś na nowym sklepie będą zapisywały się na pewno :)

Będziesz je widział jak klikniesz na moje konto ;)

Sprawdź Proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.