Skocz do zawartości

NANOLEX Urban Glass Sealant


grabek246

Rekomendowane odpowiedzi

kubik, ja niestety mam szybe z niebieską powłoką więc maszyna z tego co mi wiadomo odpada :/

A ja mam fioletową :mrgreen: (serio)

Ten filtr jest w szybie,a nie na ;)

Ja w aucie testowym miałem zawsze problem dogadać nw z wycieraczkami,bo skakały,czy nowe czy stare,na filmie są już roczne i jak widać jest ok.

Wiem,że producent może przestraszyć notką,o przygotowywaniu szyby maszynowo,ale tylko to da zadowalający efekt,dla zboczeńców naszego pokroju :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę,jednak w tym teście,żeby być fair

Użyłem dołączonego cleaner'a na małej niebieskiej gąbce abw,więc powiedzmy sobie,nie odprawiłem jakiejś szczególnej magii,zajęło mi to z 15minut ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Wiem,że producent może przestraszyć notką,o przygotowywaniu szyby maszynowo,ale tylko to da zadowalający efekt,dla zboczeńców naszego pokroju :dontknow:

być może tak, ale ja w 95% przygotowuję szybę ręcznie - mocno dociskając - i efekty są zawsze zadowalające. Maszyny używam gdy zależy mi na przyspieszeniu aplikacji.

 

Fran3k, ceriglassem też warto "przelecieć " szybę przed aplikacją? a jak dobrze wyczyścić wycieraczki? przetrzeć mikrofibrą np AG CGP ?

1/ Nie miałem ceriglasu w ręku, więc się nie wypowiem, ale z tego co czytałem to jest produkt podobny do Nanolex Premium Glass Polish. Nasz polish do szyby zawiera ścierne cząsteczki tlenku ceru, dzięki którym usuwa przebarwienia, naloty, wżery i inne zanieczyszczenia ze środowiska. Dobrze wypracowany, mocno wtarty naprawdę robi robotę i nie spotkałem jeszcze sytuacji, żeby po dokładnym umyciu szyby była potrzeba wyprowadzania jej czymś poza Nanolex Premium Glass Polish.

2/ Wycieraczki dobrze jest przetrzeć alkoholem albo Nanolex Premium Glass Cleaner na bazie alkoholu. Nie zdarzyło się skakanie ani smużenie wycieraczek po takiej operacji. Chyba, że wycieraczki są w słabym stanie - wtedy najlepiej je wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie wciąż dobrze,ostatnio naprawdę nie mogłem trafić na deszcz,gdy wychodziłem to przestawało padać...

Wycieraczki nie skaczą,woda podnosi się jakby chwilę później,ale nawet nie miałem kiedy umyć szyby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Dystrybutor

a Ty przypadkiem nie kładłaś powłoki w wersji ultra? ultra jest droższą i bardziej wytrzymałą wersją - urban to miejska, na 3-6 miesięcy, ale od 40 km/h za to już zrzuca i najkrótszy czas utwardzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.