Skocz do zawartości

Folia 3M i klar


marcin3333

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów!

 

Mam pewien problem, znajomy zadeklarował się, że oklei mi maskę samochodu (Folia Carbon 3M). Niestety skopał całą sprawę, folia się odkleja razem z klarem, kupiłem nową folie i mam zamiar zrobić to sam, czytałem co i jak więc mam nadzieje dać radę, moje pytanie brzmi następująco.

 

Jak mam przygotować lakier i popękaną warstwę klaru? Dodam, że pęknięcia są także na dachu który też chcę okleić..

 

Tak więc pomocy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie chcesz malować to nie musisz, ale przygotuj to tak jak do malowania, jeżeli chcesz żeby folia się trzymała i miała estetyczny wygląd.

 

O taką odpowiedź mi chodziło, dzięki serdeczne, jak mi się uda coś zrobić na dniach, to dam znać jak wyszło jeszcze raz Wielkie Dzięki i pozdrawiam. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O taką odpowiedź mi chodziło, dzięki serdeczne, jak mi się uda coś zrobić na dniach, to dam znać jak wyszło jeszcze raz Wielkie Dzięki i pozdrawiam. ;-)

 

Tylko zrób to tak żeby było idealnie przygotowane, wszelkie nierówności są dużo bardziej widoczne pod folią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czyli przykładowo, papier 1000 i szlifierka oscylacyjna, cały klar zjechany do lakieru ? Czy ręcznie wodnym papierem ? A może szlifierka mimośrodowa średnica talerza 125mm, ze skokiem podstawy, w tym przypadku im mniejszy tym lepszy ?

 

Dach to płaska powierzchnia, więc maszynką byłoby dobrze, ale gorzej z maską.

Maskę może ręcznie ?

 

Nie ma sensu oddawać auta do lakiernika, jeśli zbrzydnie mi "Carbon" to wtedy będę o tym myślał..

 

[ Dodano: 17 Kwiecień 2014, 22:07 ]

Panowi temat do zamknięcia, auto u lakiernika ;-)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.