Skocz do zawartości

Felgi Avus Snowflakes - Renowacja


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jest to mój pierwszy post na forum więc proszę o wyrozumiałość.

Mam możliwość kupienia felgi firmy Avus Snowflakes w okazyjnej cenie to też nie w idealnym stanie. Otóż jedna felg jest uderzona od góry i tylny rant jest spłaszczony ale gadałem już z firmą w moim mieście i za 100zł mi wyprostują :)

A ja chciałbym je odnowić, a że chcę je zakładać na następny rok to mam duużo czasu :D Chciałbym żeby wyglądały np. jak na tym zdjęciu znalezionym w necie http://img155.imageshack.us/img155/1638 ... ia0353.jpg.

I tu pytania do was:

- Co zrobić z ramionami ? wypolerować czy coś innego polecacie ?

- Jak pomalować w środku te czarne elementy. Malować powiedzmy że umiem ale co najpierw wyczyścić całe felgi i pomalować całość i wypolerować ramiona czy najpierw wypolerować i męczyć się z tymi małymi polami :(

PozdraVWiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym polecacie malować żeby nie odpadło po pierwszym sezonie :D spray czy pistolet :) i ile zejdzie czarnej farby na 4 felgi tak plus minus :D no i czy jak to pozaklejam to czy mi farba nie wejdzie na polerkę :D No i chyba pomalować będę musiał też w środku bębny bo są całe z rdzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakierować najlepiej farbą z Pistoletu spray albo zniesie albo nie. Jak dobrze okleisz to nic się z polerką nie stanie. A Bębny jak są zmęczone to też warto by odmalować.. Farby myślę ze jeśli ktoś jest wprawny lakiernik to 0.5 l starczy w Zupełności no i dobrze jak by to było robione bazą z lakierem bezbarwnym.

 

Ważna sprawa by ta farba się trzymała to dobre odtłuszczenie podkład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że w Przypadku Felg w cholerę leci w Powietrze wiec Mówię na wyrost a dwa zależy jak trafi bo są Lakiery które kryją i 0.3 starczy a są takie że nawet 0.5 braknie. ale nie o tym. Najlepiej w Sumie powierzyć Lakiernikowi temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to mnie pocieszyliście :D

A polerować to lecieć od 400 do 1000 na sucho i od 1000 do 2500 na mokro potem pastę polerską (mam tempo do aluminium i mam pad filcowy na wiertarkę). Wie ktoś ile papierków zużyje na 1 felgę tak orientacyjnie ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.