Jump to content

Regeneracja kierownicy (poduszki) - co i jak to zrobić?

stawek

Recommended Posts

Witam. Panowie mam pewien mały problem. Moja kierownica trafiła do ponownego obszycia i na dniach będzie z powrotem u mnie. Obawiam się jednak, że całość nie będzie ładnie wyglądać ze względu na dość zużytą poduszkę, jak i porysowany znaczek VW który się na niej znajduje.

Jakie rozwiązanie w tej sytuacji będzie wg was najlepsze aby całość z obręczą się jakoś ładnie prezentowała ? Zrywać znaczek i przykleić taki sam o podobnym rozmiarze ? Bo wiem, że takiego specjalnie ściągniętego z poduszki nigdzie nie kupię. A co z samą poduszką ? Malować to czy co ?

Z góry bardzo dziękuję za wszystkie rady.

Ja na twoim miejscu kupiłbym inną poduszkę powietrzną, jeśli ta stara faktycznie jest dość mocno zużyta/wytarta. Na pewno uda się kupić air-bag w bardzo dobrym stanie, no i ich ceny nie są już takie wysokie jak kiedyś. Jaką masz poduszkę? 3 czy 4 ramienną? bo jak 4 to mam w stanie idealnym tą taką zwykłą jak była np w Golfie IV :)

Mam 4-ro ramienną :)

Ooo widze, że groszowe sprawy taka poduszeczka także nie będę sobie zawracał głowy regeneracją :) myślałem, że to droższa rzecz. Gdyby ktoś miał zbędną w idealnym stanie to proszę pisać na PW.