Skocz do zawartości

nazwa dla firmy


Rekomendowane odpowiedzi

Popieram pawelpp

<>

Od siebie dodałbym jeszcze pod spodem w opisie:

Profesjonalna Kosmetyka Samochodowa.

 

Opis prosty , zrozumiały i przejrzysty a oto właśnie chodzi. A detailingowcy i tak będą wiedzieć gdzie uderzyć :good:[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

diablo228, no tak mi się wydaje. Dzięki,hehe To mówisz, że wygram ? :P

 

O kurcze, zażartowałem sobie a spojrzałem, że przecież to Twój temat i mogło to żle zabrzmieć w tym przypadku. :)

 

spoko, dobrze że zauważyłeś że grupa odbiorców nie może być zamknięta tylko na osoby którym detailing jest znany :)

 

[ Dodano: 13 Luty 2014, 22:21 ]

konkurs dawno zakonczony a wynik nie znany..

 

każdą fajną nazwę sprawdziłem sobie czy jest już taka, lub podobna i oczywiście domena czy jest wolna dla podanej nazwy bez różnych dodatków :) Czekam na odpowiedz z home czy da radę przejąć nie używaną domenę z .pl jutro do 14 mają dać odpowiedz mi i wtedy podam tego ostatecznego wygranego autora. Lepiej mieć adres z .pl ale jak się nie da będzie dłuższa :)

 

[ Dodano: 13 Luty 2014, 22:25 ]

Popieram pawelpp

<>

Od siebie dodałbym jeszcze pod spodem w opisie:

Profesjonalna Kosmetyka Samochodowa.

 

Opis prosty , zrozumiały i przejrzysty a oto właśnie chodzi. A detailingowcy i tak będą wiedzieć gdzie uderzyć :good:[/b]

 

i o prostą nazwę chodziło żeby trafiała do ludzi którzy znają detailing jak również do całej reszty społeczeństwa :)

 

[ Dodano: 13 Luty 2014, 22:27 ]

ale jest już dawno po konkursie i te propozycje 11.02.14 po godz 11ej nie powinny być już rozpatrywane..

 

zgadza się ;) i tak też jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.