Skocz do zawartości

Pranie tapicerki - Warszawa


kM3

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Ktoś z Was korzystał z usług którejś z poniższych firm?

mam kilka zabrudzeń na kanapie i chciałbym jej usunąć....

 

http://www.groupon.pl/oferty/dealbank_p ... m=warszawa

 

http://www.groupon.pl/oferty/dealbank_p ... m=warszawa

 

http://www.groupon.pl/oferty/warszawa/a ... m=warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm powiem Wam że kiedyś u nas w firmie rozmawiałem z przedstawicielem groupon'a i przy marżach nie byłem w stanie im zaproponować żadnego produktu. Patrząc na ceny podane powyżej mam pewne wątpliwości co do jakości usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiałem niedawno samochód po "praniu" z groupona.

Właściciel auta powiedział, że pranie polegało na wylaniu na fotelach kilku butelek wody z jakimś płynem i odciągnięciu zwykłym odkurzaczem :kox:

 

Mi też kiedyś groupon proponował współpracę.

Cenę wyjściową musiałbym obniżyć co najmniej 50%.

Pozostałymi 50% dzielimy się po połowie z grouponem, czyli zostaje mi 25%. Dodatkowo musiałbym odprowadzić VAT od tego co zostało dla mnie jak również od Tego co dostał groupon :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama też zastanawiała się kiedyś nad współpracą z grouponem i innymi tego typu firmami. Ale zysk waha się właśnie przeważnie od 20 do 35%.

 

Twój zysk polega na tym, że albo robisz na lewo (niejednokrotnie dzwoniąc w sprawie umówienia się na jakąś usługę mówiono mi, żebym nie klikał i zapłacę bezpośrednio na miejscu), albo wykonujesz usługę profesjonalnie i za marne pieniądze, a potem liczysz że zadowolony klient wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Podepnę się pod temat

 

Pomijając grupona, czy ktoś może mi polecić dobrą firmę piorącą tapicerki samochodowe z suszeniem w warszawie???

Mam do usunięcia trochę śladów smaru z foteli przednich (niestety ktoś musiał się dotknąć brudną łapą :( ) i ogólnie trochę je wyczyścić by nabrały lepszego wyglądu.

 

Pogoda jak na razie kiepska więc istotne by auto zostało wysuszone.

 

Nie chciał bym by ktoś pierwszy-lepszy spartolił robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierzecie pod uwagę innej opcji.

Wszyscy myślą że to na pewno wtopa, a może jest tak że zamiast płacić za jakąś reklamę można wypuścić grupona, zobaczy sporo ludzi, ktoś przyjedzie.

Koszt kosmetyków się zwróci, a coś tam zostanie jeszcze.

Oczywiście reklama to reklama, a praca za średnio opłacalną stawkę nie należy do przyjemnych, ale jest to wyjście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.