Skocz do zawartości

VW Golf 7 - czarny


marcinde

Rekomendowane odpowiedzi

Daytona speed master wheel brush, jest naprawdę niezła. Owszem, kosztuje sporo, ale warto.

 

Chyba najlepsza :) Jak nie kupie zadnych kosmetykow w tym miesiacu to biore tez ta szczotke plus jakas do frontow felg ,tylko zastanawiam sie jeszcze jaka :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie wyszedł :) Powiedz mi jak się spisuje ten silnik w golfie? Jeździłem na testac takim z DSG7,ale to nie jest miarodajne.. Jak spalanie na spokojnej trasie takiej 120-130? Ile miasto? :good:

 

Całkiem żwawy, muszę przyznać. Miasto ok 7, trasa przy prędkościach jak mówisz pewnie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
1,4/140

 

Nie myślisz żeby go "dłubnąć"? W standardzie zbiera się podobnie (może minimalnie lepiej) do wcześniejszego 1,4/160 km, ale mnie już trochę zaczyna brakować pod stopą...

 

Mam Jettę 1,4 160km z turbiną i kompresorem oraz Golfa 1.4/140 km z turbiną w DSG, nie powiedziałbym, że ten pierwszy zbiera się gorzej, zwłaszcza że w 160km nie ma turbodziury. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli mówiąc "dłubnąć"? Tzn co konkretnie?

 

Zchipowac.

 

[ Dodano: 9 Luty 2014, 10:34 ]

1,4/140

 

Nie myślisz żeby go "dłubnąć"? W standardzie zbiera się podobnie (może minimalnie lepiej) do wcześniejszego 1,4/160 km, ale mnie już trochę zaczyna brakować pod stopą...

 

Mam Jettę 1,4 160km z turbiną i kompresorem oraz Golfa 1.4/140 km z turbiną w DSG, nie powiedziałbym, że ten pierwszy zbiera się gorzej, zwłaszcza że w 160km nie ma turbodziury. ;)

 

Zgodze sie co do turbodziury, ale pow 2 tys. Golf jednak troszke zwawszy.

 

Z mojej strony koniec off top :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.