Skocz do zawartości

Jaka maszyna polerska dla początkującego ?


Rekomendowane odpowiedzi

A coś tańszego to ma być dla amatora na raz do małej korekty

 

No własnie te są dla amatorów ...lub raczej początkujących, bo co z tego że poleci Ci ktoś rotację za 121zł jak narobisz nią kłopotów (spalisz lakier, przedrzesz się do bazy itp. ) ? DA jest bezpieczniejsza i co też ważne , to w polerce za 120 nie będzie gąbek (od bidy te w Basspolska na naukę starcza) , więc nie dość , że musisz kupić 3-5 gąbek , to jeszcze na start dokupić BP 125mm M14 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest za 216 i to jeszcze z wysyłką, ale czy te 1000 obrotów na start to nie za dużo?

Podziel się wrażeniami. Głośna jest?

Serio? Nie mam porównań, to moja pierwsza maszyna, nie wydaje mi się aby na początku miała 1000 obrotów, głośna tu też nie mam porównań ale pracowałem trochę nią dzisiaj i mi jakoś nie przeszkadzała jej głośność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś tańszego to ma być dla amatora na raz do małej korekty i koniec z używania maszyny jak bym chciał to nie mam ani nie chce coś więcej robić bo mieszkam w bloku.

To lepiej niech to ktoś za Ciebie zrobi... Albo szukaj tych co koledzy proponują, ale używek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanko odnośnie polerki ,do tej pory używałem mało profesjonalnego sprzętu a mianowicie polerki Power up, która dochodzi żywota i przymierzam się do zakupu nowej. Budżet raczej skromny 6-7 stów znalazłem coś takiego

KRAUSS P7 -polerka rotacyjna

KRAUSS DB5800S- polerka orbitalna

Bardzo często pracuje na świeżych lakierach . Którą z tych polerek byście polecili .Ewentualnie jakaś inna propozycja dobrej polerki w tym zakresie cenowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olerka rotacyjna K2PRO L5315? Potrzebuje szybkiej odpowiedzi, warto to brać za 200 zł ?

A co myślicie o tej Polerka rotacyjna K2PRO L5315? Potrzebuje szybkiej odpowiedzi

 

 

Wyobraź sobie że my już dawno Ci odpowiedzieliśmy! Trzeba tylko poszukać odpowiedni temat i poczytać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpowiem Ci na podstawie tego co przeczytałem tu na forum w temacie o polerce wspomnianej wcześniej vander. Każda da jest w stanie dać Ci efekt jak z firmy która zajmuje się tym zawodowo. Kwestia w jakim czasie... ja swoją zabawę w tym temacie rozpocznę od vandera albo bass polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam CMI Polerka samochodowa C-AMP-110 B 110 W. Jest to coś warte? Kiedyś próbowałem tym się bawić to po pół roku w moim seju zaczął klar z dachu schodzić. Nie wiem czy to z mojej winy czy przez złe malowanie samochodu? Nie chce drugi raz jakiej kolwiek krzywdy znowu zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o wykorzystaniu szlifierki mimośrodowej FESTOOL 150 FEQ-PLUS jako polerki? Brat ma możliwość kupić jedną za niezłe pieniądze - on mógłby ją wykorzystać do swoich prac, a mi zależy na polerce do samochodu. Wstępnie byłaby do użytku może kilka razy w roku na 2 samochody - jeden nowy i drugi z dłuższym stażem i masą rysek. Czy wg Was opłaca się ten model czy lepiej zakupić polerkę z prawdziwego zdarzenia? Dodam, że to będzie moja pierwsza polerka. Nie mam doświadczenia w tej kwestii, po prostu szukam czegoś do podtrzymania obrotów i przede wszystkim lekkiego. Potem będę się martwić o pady i gąbki, by nie spalić lakieru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.