Skocz do zawartości

Jaka maszyna polerska dla początkującego ?


Rekomendowane odpowiedzi

w najbliższym tygodniu (przed świętami)

A jak będzie po świętach to już nie chcesz? Nikt ci nie ogarnie zakupu grupowego (o ile w ogóle wypali) w tydzień, nie da maszyn, nie wyśle itd :)

 

planowałem "spędzić" trochę czasu z autkiem przez święta, ale skoro całe życie nie miałem polerki to kilka dni czy tygodni mnie pewnie nie zbawi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bizislawek gorszy dzień? :dontknow:

Ja spamuje? Chyba ty :) Ja tylko napisałem, żeby sobie nadziei nie robił, bo nie ma szans na to przed świętami, a ty się rzucasz... Do nikogo żadnych złośliwości nie użyłem.

Bez komentarza raczej i koniec off topu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a może zróbmy jakąś listę chętnych na P7,kolega ShiningCar mówił ze jeśli zbierze się większa grupka to coś zaproponuje z ceną,spróbować można.

 

Edit:ten sprzedający zaproponował cenę 490zł za szt przy zakupie 10-15szt

http://allegro.pl/show_item.php?item=4139928943

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit:ten sprzedający zaproponował cenę 490zł za szt przy zakupie 10-15szt

 

To sklep Detailershop.pl, jeden z partnerów naszego forum.

Kupowałem u nich sporo chemii. Dla mnie cena 490 zł jest satysfakcjonująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiałem na tymi używanymi Silverline ale boję się, że zaraz coś się w niej zepsuje...

więc zastanawiam się nad K2 Pro lub GRAPHITE 59G242...

 

Co polecicie? na forum są obie polecane dla początkującego... będę pracował najczęściej na lakierze BMW... ale też co jakiś czas jakiś inny będę polerował...

 

I co myślicie o korekcie UC+swirlx czy lepiej wymienić na pasty M3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, Tak glownym jest Accord, a reszta rodziny to tez 3 japonce i zagladajac dalej w glab rodziny to zaczyna sie stajnia WV :lol:

DA, tak chcialem zrobic na samym poczatku, lecz po przeczytaniu calego tematu zglupialem. Wiekszosc ludzi pisze, ze i tak na rotacji sie skonczy :o:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

mar79, swoją przygodę z maszynami zacząłem od Dasa 6 Pro. Po roku kupiłem Flexa PE 14-2 150 - był szał! Dasik wylądował na giełdzie... Niestety po każdym kolejnym użyciu, zauważałem nowe hologramy na aucie :/ Przeróżne kombinacje past i padów niewiele pomagały :(

Osoba mądrzejsza ode mnie, powiedziała mi: DA + wspomniany przeze mnie Sonax to must have do lakieru Hondy. Posłuchałem i kupiłem taniego Krausa - od ponad pół roku mój Flex leży ładnie spakowany w pudełku na najwyższej półce w piwnicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

mar79, :)

 

Fiszer, za miękki lakier jest w Hondzie :( Choć z ciekawostek powiem że w F10 też rotacją narobiliśmy z kolegą bałaganu i trzeba było się DA ratować :D:D

Poza tymi dwoma przypadkami, Flex PE 14-2 150, spisywał mi się bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy 3401vrg, bo z tego co widze to ta maszyna jest strasznie ograniczona uzbrojeniem. Z tego co wiem w komplecie jest talerz 140, czyli pad min. 140 tak?. Szukajac po sklepach mniejszego BP znalazlem tylko jeden 115, a przeciez na to nie zapne pada 80-100?, to jak sie dobrac do malych fragmentow?. Jak Wy podchodzicie do tematu z ta maszyna :ad::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.