Skocz do zawartości

Jaka maszyna polerska dla początkującego ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Używał ktoś Skill'a 1144 AA? Na forum nic nie znalazłem.

 

tutaj przykładowy link do sklepu

 

http://sklep.elkar-serwis.pl/polerka-sk ... p2671.html

 

Krótko i na temat: Mam polerkę Euroteca- bez stabilizacji, bez soft-startu, okrutnie głośna i strasznie ciężka.

 

Szukam czegoś innego/ lepszego. Przypadkiem znalazłem tego Skilla- interesuje mnie tylko niska waga i umiarkowana produkcja hałasu.

 

Używał ktoś? Rzeczywiście taka lekka? I czy poradzi sobie z cuttingiem i nie padnie po 3 autach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używał ktoś Skill'a 1144 AA? Na forum nic nie znalazłem.

 

tutaj przykładowy link do sklepu

 

http://sklep.elkar-serwis.pl/polerka-sk ... p2671.html

 

Krótko i na temat: Mam polerkę Euroteca- bez stabilizacji, bez soft-startu, okrutnie głośna i strasznie ciężka.

 

Szukam czegoś innego/ lepszego. Przypadkiem znalazłem tego Skilla- interesuje mnie tylko niska waga i umiarkowana produkcja hałasu.

 

Używał ktoś? Rzeczywiście taka lekka? I czy poradzi sobie z cuttingiem i nie padnie po 3 autach?

 

Ja używam, na razie tylko parę razy włączyłem ale uważam, co zresztą napisałem na forum, że jest warta swoich pieniędzy. Obroty min także ma w porządku.

Niektórzy uważają że za duże ale nie mieli maszyny w ręku a jedyne suche dane z netu.

 

Jak jesteś z okolic Łodzi to zapraszam, sam spróbujesz.

 

Co do padnięcia - to jest produkt z grupy Boscha, masz 2 letnią gwarancję i serwis Bosch. Jak padnie wymienisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabar, jesteś w stanie ją zważyć?

 

Mam wagę łazienkową ale nie wiem czy będzie dość dokładna. Postaram się ew gdzieś w sklepie poprosić o zważenie :)

 

Kabar, możesz wrzucić jakieś real foto tej maszyny ?

 

W weekend będę na działce to postaram się zrobić zdjęcia ale wygląda na żywo równie dobrze co na zdjęciach z netu.

 

Miałem już 3 maszyny: Einhella, Kestrela SIM180 i teraz tą.

 

Einhell - lekki ale upierliwa regulacja obrotów.

Kestrel - bardzo ciężki i przez to polecam raczej dla siłaczy :)

Skil - lekka budżetowa polerka, z minusów na pewno dużo za krótki przewód zasilający. Muszę go zmienić - mam gdzieś przewód z wtyczka od starego odkurzacza - będzie idealny :)

Obroty min. 1000 ma podane bez obciążenia - pod obciążeniem są niższe. Ma stabilizację obrotów ale w tej klasie urządzenia nie jest to ideał. Zresztą, 2x droższy model też "faluje" na najniższych obrotach.

 

[ Dodano: 11 Wrzesień 2013, 07:45 ]

Kabar, jesteś w stanie ją zważyć?

 

Mam wagę łazienkową ale nie wiem czy będzie dość dokładna. Postaram się ew gdzieś w sklepie poprosić o zważenie :)

 

Kabar, możesz wrzucić jakieś real foto tej maszyny ?

 

W weekend będę na działce to postaram się zrobić zdjęcia ale wygląda na żywo równie dobrze co na zdjęciach z netu.

 

Miałem już 3 maszyny: Einhella, Kestrela SIM180 i teraz tą.

 

Einhell - lekki ale upierliwa regulacja obrotów.

Kestrel - bardzo ciężki i przez to polecam raczej dla siłaczy :)

Skil - lekka budżetowa polerka, z minusów na pewno dużo za krótki przewód zasilający. Muszę go zmienić - mam gdzieś przewód z wtyczka od starego odkurzacza - będzie idealny :)

Obroty min. 1000 ma podane bez obciążenia - pod obciążeniem są niższe. Ma stabilizację obrotów ale w tej klasie urządzenia nie jest to ideał. Zresztą, 2x droższy model też "faluje" na najniższych obrotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Rotację już mam - Makita 9227CB. Teraz przymierzam się do zakupu Dual Action.

Tak jak w przypadku Makity, chcę żeby była to maszyna na lata. Dodatkowo ważne dla mnie jest dobre wykonanie i wysoki komfort pracy. Wiem, że wyboru dużego nie ma, ale chciałbym wybrać najlepiej.

Kwota maksymalna jaką chcę wydać to 1000zł, najlepiej z zestawem startowym padów. Na Flexa 3401 mnie niestety nie stać, ale po dokładnym przestudiowaniu informacji o nim najpewniej i tak bym go nie kupił ze względu na specyficzny rodzaj pracy. Aha, maszyny używał będę głównie do cleanera, czasem glaze'a. Rozważam też jednoetapową korektę przy pomocy S17+. Co proponujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i kilka Pań), wypatrzyłem coś takiego:

http://pitosz.pl/polerka-samochodowa-or ... 150mm.html

DA, 600W i 276zł? Na Allegro 300zł.

Miał może ktoś styczność z nią? Albo chociaż z firmą?

 

Miałem ją na testy. Zrobiła kilka aut i się coś zesrało.

Ogólnie pracuje się nią dobrze, uchwyt fajny, dobrze się trzyma i lepiej się przez to dociska.

Trochę czuć plastikiem jak się zagrzeje ale za takie pieniądze myślę ze można kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.