Skocz do zawartości

Jaka maszyna polerska dla początkującego ?


Rekomendowane odpowiedzi

Oplaca sie?

-> Regulamin Działu Giełda, pkt. 13

Sam zdecyduj ;)

 

Mam wrażenie, że pkt. 13 tyczy się działu sprzedam, a nie innych :)

 

W sensie dosłownym tak, ale oczywistą oczywistością dla mnie jest że jesteśmy wobec siebie fair i ta zasada obowiązuje na całym forum. Inaczej możemy założyć wątek w luźnych pt "Komentarze cen z Giełdy" i tam "wspomagać" sprzedaż oferowanych produktów ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lu5asz, wyświetliłeś moje ogłoszenie więc coś napiszę. Powiem tylko, że jestem w posiadaniu 6 szt Epl-11 i z żadną nie miałem problemu. Serwis ? - oby każdy sprzęt miał taką obsługę jak ten :good: , a dlaczego sprzedaję ?, bo nie kręci się ta maszynka od 2 miesięcy, więc szkoda gwarancji.

Ale pamiętaj pkt.13 ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lu5asz, wyświetliłeś moje ogłoszenie więc coś napiszę. Powiem tylko, że jestem w posiadaniu 6 szt Epl-11 i z żadną nie miałem problemu. Serwis ? - oby każdy sprzęt miał taką obsługę jak ten :good: , a dlaczego sprzedaję ?, bo nie kręci się ta maszynka od 2 miesięcy, więc szkoda gwarancji.

Ale pamiętaj pkt.13 ;)

pozdrawiam

 

Co złego to nie ja .Peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lu5asz, Bralbym lare :)

 

Popieram, jeśli kogoś ta zabawa wciągła to warto to lare'a dopłacić, bo jak ktoś raz/dwa razy w roku przeleci sobie auto albo ma słomiany zapał i za miesiąc zwyczajnie nie będzie mu sie już chciało polerować to nie ma sensu i pozostaje graphite ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lu5asz, Bralbym lare :)

A ja nie.

O ile początkowa cena sprzętu był akceptowalna to za 600 to już wchodzimy w konkretne pieniądze.

Dodatkowo doliczyć dobry BP i już jesteśmy koło dewalta/metabo/hitachi/makita.

Jeśli ktoś się dopiero rozkręca to brać Graphite lub coś podobnego a resztę kasy przeznaczyć na akcesoria (dobry BP, pady, pasty). Z czasem i tak zapragniemy kupić porządną maszynkę, a lepiej na początek wydać 260pln niż 600.

Koniec końców i tak kupimy jakąś firmową maszynę za ponad 900:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
lu5asz, Bralbym lare :)

A ja nie.

O ile początkowa cena sprzętu był akceptowalna to za 600 to już wchodzimy w konkretne pieniądze.

Dodatkowo doliczyć dobry BP i już jesteśmy koło dewalta/metabo/hitachi/makita.

Jeśli ktoś się dopiero rozkręca to brać Graphite lub coś podobnego a resztę kasy przeznaczyć na akcesoria (dobry BP, pady, pasty). Z czasem i tak zapragniemy kupić porządną maszynkę, a lepiej na początek wydać 260pln niż 600.

Koniec końców i tak kupimy jakąś firmową maszynę za ponad 900:)

 

Muszę się z Tobą zgodzić.Moim zdaniem 600 zł to zbyt wygórowana cena.

Mam już 3 maszynę i z perspektywy czasu stwierdzam, że trzeba było od razu kupić porządną polerkę. Zaoszczędziłbym w ten sposób sporo kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Stoję przed wyborem polerki rotacyjnej, właściwie to byłem już zdecydowany na lare EPL 11 ale znalazłem bliźniaczą maszynę Krauss SuperPolish P7.

Rożnica w cenie to tylko 6zł i tu pytanie czy ktoś używał tego Kraussa, jak z serwisem bo Lare to maszyna sprawdzona a nie wiem jak ta druga.

Dziękuję za odpowiedzi. :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.