Skocz do zawartości

Jaka maszyna polerska dla początkującego ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Lare EPL-11

podpisuje się pod tym, w firmach gdzie pracują codziennie, po roku użytkowania wciąż działają bez zarzutu. Używana na swoje potrzeby jest praktycznie nie do zdarcia.

Mam stały kontakt z serwisem/dystrybutorem w Ząbkowicach, są na prawdę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba wielkiego wyboru nie masz.

Dolicz dwa talerze, 6 padów, 3pasty i połowy budżetu nie ma.

 

Fuck,czyli za niski budżet.

To moze inaczej,poki co bede chcial maszyna wypracowac UC i cleaner.

Moze lepiej kupic lepsza maszyna,a potem dokupic rzeczy do korekcji lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wiosny masz jeszcze chwile czasu... zalezy tez czy chcesz zrobic korekte raz i miec z glowy czy planujesz czesciej uzywac maszyny to wtedy warto by pomyslec nad lepsza maszyna a pady/pasty dozbierac i miec dobry zestaw juz

 

To bedzie maszyna do domowego uzytku,2 samochody raptem ,wiec nie musi byc jakas mega wytrzymała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc. koledzy powiedzcie mi cos polerce Silverline. dostałem dzis takowa tylko mam z nie problem, generalnie pierwsze 2 biegi mi nie dzialaja, tz. ich regulacja. Jak startuje z 1 to maszyna tylko buczy, ale sie nie kreci, jak przekrece na 2 ro powoli sie rozkreca, a od 2-3 jest bardzo czula regulacja i rozkreca sie coraz szybciej. Z powrotem to samo na 6 biegu zasuwa i do 4 biegu schodzi liniowo, ale od 3 biegu generalnie staje- czy to jest normalne? A drugie pytanie to takie czy ja musze caly czas prawa reka miec wcisnieta obydwa przyciski na raczce? bo jak puszcze ten maly okragly to maszynka staje.

dzieki z gory za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam prośbę do kolegów którzy posiadają polerki Lare/Krauss oraz silverline silverstorm (rotacyjne) o dokładne zważenie ponieważ producent podaje, że w przypadku Lare/krauss to tylko 2 kg. Jestem ciekawy czy to prawda. :)

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.