Skocz do zawartości

Jaka maszyna polerska dla początkującego ?


Rekomendowane odpowiedzi

Sparky będzie najlepszy z tego wszystkiego jednak jeśli jesteś początkującym to lepiej chyba kupić silverstorma za nieco ponad 200zł i katować go ile wejdzie, no chyba, że ma się odpowiednie fundusze. W ogóle na początku nie nastawiałbym się na jakiś mega wypas sprzęt... Ogarnie się technikę to i sprzęt przyjdzie lepszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sparky będzie najlepszy z tego wszystkiego jednak jeśli jesteś początkującym to lepiej chyba kupić silverstorma za nieco ponad 200zł i katować go ile wejdzie, no chyba, że ma się odpowiednie fundusze. W ogóle na początku nie nastawiałbym się na jakiś mega wypas sprzęt... Ogarnie się technikę to i sprzęt przyjdzie lepszy ;)

 

 

pewnie kupiłbym tego Silverstroma, ale on chyba tylko dostępny w UK, trochę skomplikowany zakup :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wronifix

 

teraz zgłupiałem mówisz że masz zielone a na zdjęciu jest niebieska , zielona ma w końcu stabilizacje obrotów czy nie??

 

No niestety chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem :o .

Nigdzie nie napisałem że mam zieloną polerkę :?:shock: . Zarówno strone wcześniej jak i w dziale "Sprzedam" napisałem że mam dwie jasnoniebieskie :good: .

A jeśli myślisz że zamieszczony wcześniej przeze mnie link jest linkiem do mojej aukcji to się niestety mylisz :thumbdown: . Zamieściłem go ponieważ kolega rogo szukał tej aukcji na allegro i wyłacznie z mojej dobrej woli :) wrzuciłem link do konkurencyjnej aukcji której właścicielem nie jestem i nigdy nie twierdziłem że jest inaczej.

Przeczytaj sobie stronę wcześniej co napisałem a zrozumiesz o czym pisze, no i proponuje używać szukajki bo to czy ma stabilizacje czy nie było poruszane już setki razy i można wyczytać we właściwościach tych narzędzi..

Tak zielona Silverline ma stabilizacje obrotów,a jasnoniebieska nie posiada jej.

Ja mam na sprzedaż jasnoniebieską :ad:

 

Pozdrawiam Wronifix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam do was pytanie odnośnie tanich polerek np takiej jak ta:

 

 

otóż szukam czegoś na prezent, niechce kupować czegoś drogiego, bo niewiem czy to się przyjmnie, najchętniej kupiłbym Makite,ale tam ceny zaczynają się od 1000zł, dlatego zastanawiam się nad tą PowerUp. Ma niby regulacje obrotów. Z góry dzięki zapomoc :-]

 

kuflik: Złamano punkt 17 regulaminu forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma niby regulacje obrotów.
No ma ,jak każda. I nic poza tym. Zwykła,tania popierdółka bez stabilizacji obrotów. Czyli tego co jest najważniejsze. Coś się tym zrobi ale się człowiek umęczy.Gdybym ja ją dostał w prezencie szybko wylądowałaby na Allegro :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma niby regulacje obrotów.
No ma ,jak każda. I nic poza tym. Zwykła,tania popierdółka bez stabilizacji obrotów. Czyli tego co jest najważniejsze. Coś się tym zrobi ale się człowiek umęczy.Gdybym ja ją dostał w prezencie szybko wylądowałaby na Allegro :D

 

ok, a mógłby mi ktoś polecić jakiś sprzęt do ok.600zł, bo z tego co czytałem w tym temacie to lądują tu same drogie no i pewnie dobre sprzęty,ale jakby tak coś do tej kwoty było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoo!,

Backing pad (od 10zł)

Minimum 3 gąbkowe pady (od 15zł/szt)

Pasty polerskie, przydałby się system 3stopniowy, ale 2 też będzie (ok 17zł/szt )

 

Edit:

 

Packing Pade możesz kupić na allegro, lub w supermarkecie budowlanym, Dla przykładu:

z wysyłką

To jest najniższa półka, ale u mnie na Makicie i chińskim Eurotecku daje radę.

 

Pisząc o padach od 15zł, miałem na myśli ABW, które ponoć mają się pojawić u showcarshine.pl

Stosunkowo dobry stosunek ceny do jakości. Trochę droższe i lepsze są pady MonsterShine (dostępne w sklepie, w którym chcesz kupić Sim80) Ja pracuje ma systemie 3M oraz ABW

 

Co do past polerskich, to temat rzeka. Najlepiej doradzą Ci właściciele sklepów, u których dokonasz zakupu. Polecam zakup testerów 100-120ml, nawet jeśli jesteś początkujący, spokojnie wystarczają na auto, jak nie dwa.

kuflik: Złamano punkt 17 regulaminu forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w zestawie jest tylko sama polerka ??
Jest backing plate ,ale on jest kiepski ,a poza tym ma średnicę 180mm wiec zbytnio się nie nadaje. Większość używanych przez nas padów ma sr 150mm

 

 

Marco czyli im mniejsza średnica tym lepsza, wydawałoby się że im większa, ale to Wy jesteście fachowcy ;)

 

Dzieki Marco i Vanquisz, już mam coś na start, chyba napewno kupie Kestrel'a, tym bardziej że w Katowicach jest firmowy sklep, to mam niedaleko, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.