Skocz do zawartości

Jaka maszyna polerska dla początkującego ?


Rekomendowane odpowiedzi

sprawdzony jest ten sklep

:wallbash::wallbash:

AMAZON! Nigdy o tym nie słyszałeś?!

 

jesli chodzi o CD to na razie jestem na etapie dobierania systemu korekty, jestem zdecydowany na 3M, a pozatym tak jak mowie jestem laikiem jesli chodzi o autokosmetyke i miedzy innymi dlatego sie na tym forum zarejestrowałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amazon to jeden z największych (o ile nie największy) sklepów internetowych ze wszystkim. Ich brytyjski oddział oferuje ostatnio darmową wysyłkę (nawet do PL) przy odpowiednio wysokiej kwocie zamówienia, więc taki Silverline wychodzi idealnie. Amazon jest sprawdzony i godny polecenia. Paczki idą przez Niemcy DHL-em, więc nie ma obaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Jeśli bęziesz okazjonalnie polerował to możesz tą wziąść

 

nie zgadzam sie, czy to okazjonalnie czy profesjonalnie, polerka bez stabilizacji obrotow (utrzymywania stalej predkosci obrotowej) to strasznie niewygodne urzadzenie, nie da sie praktycznie kontrolowac korekty sila nacisku bo jak przycisniesz to spowalnia, jak starasz sie to robic na malych rpm i przycisniesz mocniej to staje w miejscu - wiem bo posiadam i szlak mnie trafia jak cos nia robie... odposc sobie takie wynalazki i kup najtansza ale ze stabilizacja obrotow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/profesjonalna-polerka-samochodowa-super-cena-i1349076026.html

 

Znalazłem na allegro, ktoś sprzedaje polerki Silverline. To jest to samo co oferuja na Amazone??

 

Firma ta sama ale model inny niz ten, ktory podlinkowalem. Roznica jest napewno w zakresie obrotow (na korzysc tej z allegro). Wiecej nie wiem.

 

Swoja droga sprzedajacy pisze, ze urządzenia występują w różnych kolorach obudowy. Ze zdjec na stronie producenta wychodzi, ze silverstorm (obr 900-3000) jest zielony, a model drugi (obr. 600-3000) niebieski. Mozliwe wiec, ze na aukcji tak naprawde wystawione sa oba modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga sprzedajacy pisze, ze urządzenia występują w różnych kolorach obudowy. Ze zdjec na stronie producenta wychodzi, ze silverstorm (obr 900-3000) jest zielony, a model drugi (obr. 600-3000) niebieski. Mozliwe wiec, ze na aukcji tak naprawde wystawione sa oba modele.

 

Było o tym mówione kilkanaście stron wcześniej, Niebieska z obr. 600-3000 to starszy model, Zielona z obr 900-3000 to nowszy model, trochę to zagmatwali bo wychodzi na to ,że lepszy jest starszy model czyli niebieski.

 

P.S Swoją drogą przebrnąłem właśnie przez prawie 50 stron tematu, i wyciągnąłem wnioski co do polerek łatwo nie było bo jakieś 2-3h siedziałem przy tym temacie ale wiem jedno - że wiem więcej :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pracowałem kilka razy na pożyczonym das-6 i teraz stoję przed wyborem swojej polerki. średnio raz na miesiąc trafi się autko do roboty. zastanawiam się nad SIM180, tyle że podobno przy nacisku spadają obroty :shock: może podpowiecie co wybrać między das a sim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.