Skocz do zawartości

Znaczek, logo producenta z aluminium


Gówniash

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki oto znaczek, który wykonany jest z aluminium. Całość pokryta jest jakąś bezbarwną folia ochronną. Niestety są miejsca gdzie pod folię weszła wilgoć (tak sądzę) i porobiły się zmatowienia podobne w wyglądzie do śladów zostawianych przez korniki w drewnie.

 

W jednym miejscu udało mi się oderwać folię, a znaczek po leciutkim przepolerowaniu autosolem odzyskał blask. Problem jest jednak taki, że za nic w świecie nie mogę tej folii usunąć. Próbowałem grzać opalarką, ale nic to nie daje. Jeśli uda mi się choć trochę podnieść folię, to przy dalszym ciągnięciu zaraz się urywa i tyle :/ Gdybym ją zdjął to cały znaczek mógłbym wypolerować i wszystko było by "igła".

 

Fotki:

andz.jpg

 

Uszkodzenia:

axti.jpg

smt7.jpg

 

 

W tym miejscu udało mi się oderwać folię na większym obszarze i przepolerować lekko autosolem:

w2n9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do najbliższego dealera mam ~ 40 km, więc na gazie można śmignąć !

 

Weź od razy forsę na nowy znaczek, żeby nie lecieć na pusto jakby się okazało, że nowe znaczki są tylko dla klientów, którzy kupili forda w salonie w PL, że ma mieć on nie więcej niż 10 lat i przebieg między 50 a 60 tys km udokumentowany w systemie Forda a właściciel ma mieć nie więcej niż 160 cm wzrostu, rudą brodę, błękitne oczy i drewanianą prawą dłoń oraz ma być przeciwnikiem gender...

 

...jak to z reguły ma miejsce w przypadku akcji "robienia czegoś za darmo" gdzie szumnie brzemiące hasło zawsze zakończone jest gwiazdką a ta odsyła to tajemniczego regulaminu dostępnego u ogłaszającego akcję. :mrgreen::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do najbliższego dealera mam ~ 40 km, więc na gazie można śmignąć !

 

Weź od razy forsę na nowy znaczek, żeby nie lecieć na pusto jakby się okazało, że nowe znaczki są tylko dla klientów, którzy kupili forda w salonie w PL, że ma mieć on nie więcej niż 10 lat i przebieg między 50 a 60 tys km udokumentowany w systemie Forda a właściciel ma mieć nie więcej niż 160 cm wzrostu, rudą brodę, błękitne oczy i drewanianą prawą dłoń oraz ma być przeciwnikiem gender...

 

...jak to z reguły ma miejsce w przypadku akcji "robienia czegoś za darmo" gdzie szumnie brzemiące hasło zawsze zakończone jest gwiazdką a ta odsyła to tajemniczego regulaminu dostępnego u ogłaszającego akcję. :mrgreen::evil:

 

 

Jeśli jest ta akcja dalej to do 10 Lat ( a to tez zalezy od serwisu ) wymieniaja bez zadnych " gawiazdek" przynajmniej tak było w Multeximie w Escorcie mimo 16 Lat wymienili ale z zastrzeżeniem że nie powinni tego robic :song::song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź od razy forsę na nowy znaczek, żeby nie lecieć na pusto jakby się okazało, że nowe znaczki są tylko dla klientów, którzy kupili forda w salonie w PL, że ma mieć on nie więcej niż 10 lat i przebieg między 50 a 60 tys km udokumentowany w systemie Forda a właściciel ma mieć nie więcej niż 160 cm wzrostu, rudą brodę, błękitne oczy i drewanianą prawą dłoń oraz ma być przeciwnikiem gender...

Mozna też upewnić sie co to tego podczas umawiania się na wymianę. Do tej pory nie miałem niespodzianek, że coś innego było mówione a coś innego okazywało się po przyjeździe... A przeciwnikom gender za sam fakt dorzuciłbym duży serwis w gratisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Weź od razy forsę na nowy znaczek, żeby nie lecieć na pusto jakby się okazało, że nowe znaczki są tylko dla klientów, którzy kupili forda w salonie w PL, że ma mieć on nie więcej niż 10 lat i przebieg między 50 a 60 tys km udokumentowany w systemie Forda

 

 

Przerabiałem tą akcję serwisową forda (serwis FORD Kraków, Zakopianka k.Castoramy) - wymienili bez szemrania ALE trzeba się umówić wcześniej telefonicznie czy aby mają na stanie te emblematy, a jeśli nie to zamawiają. (podawałem też jak mnie pamięć nie myli nr. VIN auta)

Wymiana u mnie w Ford Transit - a auto kupione za granicą i nigdy tam nie serwisowane...

 

Warto bo cena nowego jest 3 cyfrowa (ok 120pln bodaj - w przypadku tego modelu).

 

Teraz z przodu i tyłu pięknie się błyszczy :-)

 

Polecam niezdecydowanym bo akcja pewnie nie będzie trwać wiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie, ale emblemat z jasnoniebieskim tłem i określonymi wymiarami oryginalnie montowany do mojego auta jest już niedostępny w ASO. Także jak ktoś by myślał o wymianie owali w starym Fordzie to odradzam, bo zamontują nowy typ (granatowe tło), dodatkowo może też mieć inny kształt i rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.