Skocz do zawartości

4nano - Tar&Glue Remover


sobka01

Rekomendowane odpowiedzi

spons, klej z odważników dawał się łatwiej zdrapać. Robił się taki hmm jakby to określić gumowaty?

 

A ostatnia fotka jest po samym opłukaniu. Po przetarciu szmatką felga zrobiła się brązowata i wymagała jeszcze raz umycia a tego nie zdążyłem zrobić, więc zdjęcie felgi do połowy brązowej nie wrzucałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem o co chodzi.

 

Płyn reaguje z zabrudzeniami nie rozpuszaczalnymi w wodzie i również się z nią nie łączy. Mazanie się smoły jest spowodowane faktem kontaktu z wodą przed starciem zabrudzenia, stąd efekt. Jeżeli zostało Ci jeszcze trochę środka, możesz spróbować raz jeszcze.

 

Zachowanie kleju jak najbardziej poprawne, bez kontaktu z wodą będzie skuteczniejszy.

 

Zdecydowaliśmy się na taką wersję środka ze względu na maksymalne bezpieczeństwo pracy. Jak pokazują Wasze testy i uwagi, jednak oczekiwania są inne ;) Będziemy działać w temacie, postaramy się w najbliższym czasie zmodyfikować formułę produktu ;) Oczywiście będziecie mieli okazję go przetestować jako pierwsi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spons, może faktycznie błąd jest po mojej stronie, bo nie dopytałem dokładnie jak powinien być aplikowany oraz jak powinien się zachowywać i wyszedłem z założenia, że działa tak jak wszystkie podobne produkty.

 

Niestety z próbki nic mi nie zostało - chciałem baaardzo użyć go na wszystkich felgach z kompletu :) a potem już psikałem do skutku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spons możecie wrzucić sami parę zdjęć z prawidłowej aplikacji i jak wy widzicie aplikację prawidłową tego produktu, albo może ktoś ma zdjęcia z działania produktu na którym on działa? Bo rozumie, że na obecną chwilę produkt żeby działał musi być zastosowane ręczne działanie, bo bezdotykowo nie ma szans żeby zadziałał?

Może faktycznie lepiej zrobić coś co działa bezdotykowo, albo zrobić dwa odrębne produkty :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.