Skocz do zawartości

Peugeot 206 <reszta zdjęć!>


YoungDetailer

Rekomendowane odpowiedzi

I weź tu teraz kup od kogoś używane auto ;)

 

Swoją drogą jestem bardzo ciekawy czy sprzedawca uporczywie trzymał się wersji, że auto było bezwypadkowe? Efekt jest faktycznie bardzo dobry, praktycznie nie widać żadnych śladów po tym całym brudzie, który był na zdjęciach 'przed', więc jeśli ktoś był nie do końca uczciwy to mógłby opchnąć to auto jako bezwypadkowe.

 

Tak, czy siak efekt jest naprawdę bardzo dobry, nic tylko pogratulować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I weź tu teraz kup od kogoś używane auto ;)

 

Swoją drogą jestem bardzo ciekawy czy sprzedawca uporczywie trzymał się wersji, że auto było bezwypadkowe? Efekt jest faktycznie bardzo dobry, praktycznie nie widać żadnych śladów po tym całym brudzie, który był na zdjęciach 'przed', więc jeśli ktoś był nie do końca uczciwy to mógłby opchnąć to auto jako bezwypadkowe.

 

Tak, czy siak efekt jest naprawdę bardzo dobry, nic tylko pogratulować :)

 

Co Ty gadasz, efekt jest cudowny! Zawsze myślałem, ze naprawde mocno zabrudzonej tapicerki się nie wyczyści, albo zostaną jakieś plamy, a tutaj mam tego zaprzeczenie i dodatkową motywację :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostaje niesmak po historii ze sprzedażą, ale co nas to? Ani Tobiasz nie jest właścicielem ani sprzedawcą tego auta, więc rozmawiajmy o pracy, którą wykonał, a ta jest po prostu zaje***a. gratuluję chłopie włożonego trudu, gdyby nie fakt, że kupując używane auto zabrałbym je na pomiar punktów stałych(m.in.) to sam bym mógł ulec jego urokowi. A dodam tylko, że nie zawsze mamy luksus wybierania, dla kogo pracujemy. Dla mnie super robota, czekam na nowe ralcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że ktoś natnie się kupując takie auto. Wprawne oko dopatrzy się braku naklejek z wersji "Quicksilver", co już daje do myślenia. Czasy mamy takie, że trzeba dokładnie badać kupowane auto.

YoungDetailer, zrobiłeś co do Ciebie należało, efekt robi wrażenie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.