Skocz do zawartości

Francuski...pracujący na budowie....Transit...


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy tutaj ale chciałbym ukazać najbardziej "zarobionego" robola jakiego miałem okazję ogarniać...

 

Ford Transit 2003

 

Nowy klient zadzwonił w sobotę z pytaniem czy może podstawić samochód bo chciałby zobaczyć jak czyszczę autka. Sporo tego wozi i szuka jakiegoś nowego "ogarniacza" , więc mówię śmiało "podjeżdżaj".....

 

Oto co zobaczyłem....czasu mało więc fotek przed też mało:

 

mw69.jpg

 

98z1.jpg

 

64bo.jpg

 

elgd.jpg

 

nynn.jpg

 

9nec.jpg

 

 

Pył, piasek, pył, piasek i kamienie :)

 

W sobotę 5 godzin, i dziś 7...

Fotele, kanapa luz...standardowo dał radę Enz-all i RM760

Podsufitka też szybko.

 

Za to plastiki....podłoga....KOSZMARRRR

 

Kokpit i boczki spryskałem APC i przeparowałem. Ładnie zeszło, osuszyłem mikrofibrą i jakiś balsamik...średnio z niego jestem zadowolony ale mniejsza z tym.

 

Podłoga...odkurzanie, apc, para,osuszanie, odkurzanie, apc, para, osuszanie i nabłyszczanie na życzenie klienta :P

 

Nie było nic wykręcane, rozbierane, pędzelkowane tylko kratki nawiewu i łatwo dostępne miejsca. Żeby dokładnie zrobić ten samochód trzeba by było go rozebrać. Ale miało być szybko bo klient przyjedzie w poniedziałek po niego....

 

Oto efekt (zdjęcia robione telefonem):

 

5suk.jpg

u505.jpg

wjpc.jpg

jqco.jpg

spq8.jpg

ukz4.jpg

qitl.jpg

ajvy.jpg

463b.jpg

xx4h.jpg

5p1b.jpg

Podłokietnik wytarty...nie brudny :P

jyyl.jpg

 

i0gu.jpg

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na szybkie ogarnięcie to ok bo tak jak wspomniał kubik, widać trochę niedociągnięć. Ciekawi mnie czym tak wysmarowałeś podłogę?? Bo wygląda to na tłuste(plak?) lub jeszcze mokre. Wolałbym chyba zostawić takie jałowe po apc niż tym smarować bo jak znowu do auta wejdą panowie z budowy to czar szybko pryśnie ale tak jak mówią klient nasz pan :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to Ford Transit....;) jakbym odkręcił śruby to mógłbym ich już nie przykręcić :) Wszystkie śruby skorodowane, rurki podtrzymujące fotele i kanapę już też bierze...nie chciałem ryzykować.

 

heheh czyli w kwestii forda dalej to samo,czyli rudy ciągle żywy :kox:

 

po tym zabiegu robole będą jeździli na pace :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do niego z zapytałem czego oczekuje po tej podłodze...odpowiedział "zrób jakimś plakiem żeby była czarna" :) nasz klient nasz pan :)Zresztą zawsze słyszę zrób Pan plakiem środek :kox: Jednak plaka nie posiadam :) Zrobiłem preparatem do zewnętrznych plastików, na zdjęciu jest świeże, po wyschnięciu matowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłokietnik wytarty...nie brudny :P

 

To nie było detailingowe przygotowanie samochodu...:) Dużo rzeczy chciałbym jeszcze tam zrobić ale czas czas czas... :(

 

Prepraty PREMO. Mam jeszcze troche, czekam aż się skończą. Nie są złe ale APC strasznie gryzie po gardle , ma nieprzyjemny zapach przy aplikacji, ten do zewnętrznych plastików jest zbyt tłusty, a balsam do wewnątrz zbyt świecący.

 

Poczytam i wybiorę coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra praca, pomimo niedociągnięć :good: , co do siedzeń to g.pajak ma racje , gdybyś wyjął to praca zapewne okazała by się sporo łatwiejsza i trochę czasu byś zaoszczędził , kiedyś bawiłem się z czymś podobnym , śruby też były przyrdzewiałe , ale wd 40 przyszło na pomoc, trochę gimnastyki i siedzenia wyleciały .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.