Skocz do zawartości

Szybkie odświeżanie wnętrza D.Sandero


flips13

Rekomendowane odpowiedzi

Niezły szczur !!

No i przemiana też konkretna.

Co do samego stanu auta, w 100% zgadzam się z tym:

Kon roboczy nie musi być uwalony gównem po sama grzywę ze by byl roboczy

Że jeździ jakaś ekipa budowlana, remontowa czy jakakolwiek inna to nie musi odrazu oznaczać, że auto ma wyglądać wewnątrz jak publiczny kibel !!

Pracuję w firmie gdzie część aut pracuje w trudnym terenie i wozi rożne, nie najczystsze rzeczy. Po każdym skończonym dniu pracy, kierowca MA OBOWIĄZEK umyć auto z błota i syfu. Dla mnie jest to oczywista oczywistość, bo przecież to auto nie jest jego własnością, tylko samochodem służbowym kupionym za pieniądze firmy (czyli także i jej pracowników !!), a ten kierowca i pozostała część ekipy jutro też przyjdzie do pracy i będzie musiał wejść do tego auta i pojechać nim w teren, więc auto powinno być sprawne i czyste.

 

Zgadzam się z tobą, też jezdrzę samochodem dostawczym w firmie i mam w nim zawsze czyściutko. To moje miejsce pracy i nie wyobrażam sobie żeby inaczej w nim było.

U mnie w firmie to szef by już dawno by pogonił takiego kierowcę do sprzątania i nawet by nie zdążył auta doprowadzić do takiego stanu jak ta DACIA.

Wożę mięso , wędliny i samochód jest regularnie myty i dezynfekowany co tydzień

Taki syf w samochodzie świadczy tylko o kierowcy, pewnie w swoim prywatnym ma tak samo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.