Skocz do zawartości

środki do prania suchą pianą


tauros0805

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam do prania środek nielesen extra nap lecz wydaje mi się że jest trochę słaby do ciezzych plam prośił bym o polecenie czgoś innego do prania suchą pianą i również prosił bym o jakiś dobry odplamiacz do usówania smarów, olejów i gumy do żucia z tapicerki z góry dziękuję za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szampon od Taskiego

 

Chodzi Ci o Tapi Shampoo C2c?

Używałeś tego, daje to radę?

 

 

Że tak spytam, czyścicie tapicerki samochodowe suchą pianą ?

 

Taski Tapi Shampoo jest świetny, z wytwornicą piany Taski i szorowarką pozwala bardzo skuteczenie i wydajnie prać duże powierzchnie. Nic lepszego do szamponowania nie znam. Tani nie jest, ale warto.

 

Odplamiacze wypadałoby mieć do różnych rodzajów zabrudzeń, ale w tandemie z Tapi Shampoo świetny jest Taski Tapi Spotex 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak spytam, czyścicie tapicerki samochodowe suchą pianą ?

 

 

Według opisu Taski Tapi można stosować nie tylko jako suchą pianę.

Zastanawiam się jak będzie sobie radzić pracując z odkurzaczem parowym.

Miałeś do czynienia z tym środkiem bez używania wytwornicy piany i szorowarki Taskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak spytam, czyścicie tapicerki samochodowe suchą pianą ?

 

 

Według opisu Taski Tapi można stosować nie tylko jako suchą pianę.

Zastanawiam się jak będzie sobie radzić pracując z odkurzaczem parowym.

Miałeś do czynienia z tym środkiem bez używania wytwornicy piany i szorowarki Taskiego?

 

 

Nie, nigdy mi nie przyszło do głowy tego używać inaczej niż z wytwornicą suchej piany.

 

Odkurzacz parowy to nie moja bajka, więc nie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie mogę dostać ten best of the best jest P.O.G. chemspec bo nigdzie w necie nie mogę tego znaleść

 

 

Np. tu:

 

http://www.chemspec-polska.pl/148,chemspec-paint-oil-and-grease-remover-p-o-g-.html

 

 

Jak również na znanym portalu aukcyjnym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod temat, szukam dobrego środka do prania tapicerek z odkurzaczem pianowym Santoemma sw15 Hot... Ori środek jest bardzo drogi, dzwoniłem dziś do chemspeca i powiedzieli że formula 161 się nie na da... Co polecacie do prania tapicerek suchą pianą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 2 lata później...

Chciałbym trochę odświeżyć temat. Sam jestem posiadaczem sw15 hot foam i niestety nie jestem zadowolony z jego efektów. Zamierzam kupić formula 161 i enz-all. Jeżeli to się nie sprawdzi to chce kupić zestaw do typowej ekstrakcji i tak z niego korzystać. Może, że macie jakieś lepsze rady co do tego sprzętu (po za sprzedażą :P). Największy problem mam przy głębokich zabrudzeniach i wręcz idzie się zajechać by to wyprać (A czasami w ogóle się nie uda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.