Skocz do zawartości

Quick Finish 79i - dressing do wnętrza


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

:)

Przy ostaniej wizycie u MX Nowicki dostałem do prztestowania 2 nowości od SNB.

Dzisiaj na tapecie Quick Finish 79i.

 

Zacznijmy od opisu producenta:

Quick Finish 79i

Środek do pielęgnacji plastików wewnętrznych nadający matowy wygląd gotowy do użycia

Szukamy chętnej osoby do przetestowania

Proponowana cena detaliczna za 1L-35 zl

 

Czyli krótko mówiąc jest to środek do wnętrza ( .

Producenci przyzwyczaili nas, że tego typu preparaty są mleczkami.

Tu jest jednak inaczej, produkt ma postać "białej wody".

Zapach chemiczny, ale nie uciążliwy.

 

Aplikujemy.

Zawartość przelałem sobie do buteleczki z atomizerem i aplikowałem słoneczkiem K2 :kox: .

 

IMG_20131031_155932.jpg

 

Wszystko zostało wcześnie umyte APC Nielsena 1:10. Produkt zalicza się do tych dających matowe wykończenie. Na szarych plastikach ciężko zauważyć odcięcie taśmy. Na czarnych ładnie przyciemnia, nie jest tłusty i świecący. Może być dobrym rozwiązaniem dla osób których deski mają tendecje do wpadania w połysk.

 

IMG_20131031_154816.jpg

IMG_20131031_155141.jpg

IMG_20131031_155145.jpg

IMG_20131031_155241.jpg

IMG_20131031_155443.jpg

IMG_20131031_155525.jpg

IMG_20131031_155646.jpg

IMG_20131031_155757.jpg

 

Jeszcze raz dziękuję za możliwość przetestowania. Produkt ogólnie uważam za godny polecenia, jednak jego konystencja mogła by być bardziej gęsta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodnista konsystencja i nazwa Quick Finish zachęciło mnie do jeszcze jednej próby. Produkt doskonale działa gdy psikamy i przecieramy MF. Przyciemnienie jest takie same a aplikuje się dużo prościej i szybciej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr13, a sprawdzałeś jak p79i zachowuje się w kontakcie z wodą?

 

Wiem, że normalnie woda we wnętrzu nie występuje :D ...ale chodzi mi o sytuację gdy np leje deszcz i otwierasz drzwi na których jest dressing. Mimo wszystko, plastiki drzwi zmokną... 303AP doprowadzał mnie do szału w takich sytuacjach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak, Sprawdzałem. Produkt nie przeżył starcia z wodą. Zrobił się efekt jak po 303. Tam gdzie spadła woda zrobiły się wyblakłe plamki.

 

krd, Jak dla mnie jałowy plastik nie czuć, że coś jest na desce.

 

JM63, W teście napisałem, że to dressing, ale wydaje mi się, że bliżej mu w stronę QD do wnętrza. Zymol trochę mocniej przyciemnia, lepiej pachnie, ale potrzeba więcej czasu na aplikację. Tu jest szybciej a efekt podobny. Zymol nadaje się jak wisienka na torcie czyszczenia całego wnętrza, Qucik Finish jest lepszy gdy nie mamy tak dużo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.