Jump to content

hologramy

piotrekRDM

Recommended Posts

• Moderator

Nie ma na to idealnej receptury. Byc moze gabka jest stara. A moze pad byl za twardy? A moze ten cleaner z tym padem nie chce wspoldzialac z lakierem?

Mi np. na Peugocie 206 tez DJLP na czarnym padzie karbowanym ABW czasem zostawia holsy. Dobrze rozprowadź cleaner , nie za szybko i nie po łebkach a powinno być dobrze i spróbuj zmniejszyć obroty. W Roverze z holsami problemu nie ma więc twardość lakieru też ma znaczenie.

Rejuvenate może nahologramić, DJ LP zresztą też. Efekt będzie najbardziej widoczny na 1 robionym elemencie kiedy pad nie jest jeszcze równo zwilżony cleanerem. W przypadku DJ zauważyłem jednak, że te hologramy to bardziej resztki cleanera, których się do końca nie wypoleruje, a siłą rzeczy układają się tak jak jechaliśmy maszyną. Po wosku znikają bez śladu

To i ja się pochwalę,że jakiś czas temu chciałem kuzynce starą Peżocinę 106 odświeżyć.

Przelecialem PF2500. Ponieważ co chwilę słyszalem..wujek kończysz już ?...to tylko 1 tylny błotnik poleciałem Achillesem na czarnym Urbanie.

Jak zobaczyłem go po tygodniu to nie mogłem się nadziwić co się stało że taki spaprany tył. Przypomniało mi się,że był właśnie robiony Achillesem i że czytałem tu na forum o takich "klockach".