Jump to content

hologramy


piotrekRDM

Recommended Posts

  • Moderator

Nie ma na to idealnej receptury. Byc moze gabka jest stara. A moze pad byl za twardy? A moze ten cleaner z tym padem nie chce wspoldzialac z lakierem?

Link to comment
Share on other sites

Mi np. na Peugocie 206 tez DJLP na czarnym padzie karbowanym ABW czasem zostawia holsy. Dobrze rozprowadź cleaner , nie za szybko i nie po łebkach a powinno być dobrze i spróbuj zmniejszyć obroty. W Roverze z holsami problemu nie ma więc twardość lakieru też ma znaczenie.

Link to comment
Share on other sites

Rejuvenate może nahologramić, DJ LP zresztą też. Efekt będzie najbardziej widoczny na 1 robionym elemencie kiedy pad nie jest jeszcze równo zwilżony cleanerem. W przypadku DJ zauważyłem jednak, że te hologramy to bardziej resztki cleanera, których się do końca nie wypoleruje, a siłą rzeczy układają się tak jak jechaliśmy maszyną. Po wosku znikają bez śladu

Link to comment
Share on other sites

To i ja się pochwalę,że jakiś czas temu chciałem kuzynce starą Peżocinę 106 odświeżyć.

Przelecialem PF2500. Ponieważ co chwilę słyszalem..wujek kończysz już ?...to tylko 1 tylny błotnik poleciałem Achillesem na czarnym Urbanie.

Jak zobaczyłem go po tygodniu to nie mogłem się nadziwić co się stało że taki spaprany tył. Przypomniało mi się,że był właśnie robiony Achillesem i że czytałem tu na forum o takich "klockach".

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.