Skocz do zawartości

BMW E39 528i 1996r. Meguiar's M188 deep crystal


prymus_528

Rekomendowane odpowiedzi

jestem w 100% zadowolony z tego co udało się nam osiągnąć

I to jest najważniejsze ;)

Mój post,owszem miał w sobie ironię, podkreślając co podkreśliłem,chodziło mi o to,żeby nie wprowadzać w obieg pewnej błędnej informacji,bo potem utrze się opinia,korekta na bmw w metaliku,to 6h na 3kroki i masz 95% ;)

Oczywiście no offence ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam :)

Powłoka na razie bez zastrzeżeń, ładnie kropelkuje pomimo tego, że auto jest brudne. Przez ostatni miesiąc samochód był umyty 1 raz i to ponad 2 tygodnie temu. Mam nadzieję, że w tygodniu znajdę chwilę czasu żeby je porządnie umyć, a potem nagrać film jak się powłoka zachowuje.

 

Pozdrawiam.

Jakub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

 

Dzień przed wigilią było trochę czasu na porządne umycie auta. Wstawiam fotkę wykonaną na szybko telefonem. Powłoka nadal kropelkuje, zachowuje się bardzo dobrze. Auto od nałożenia było myte 4 razy, za każdym razem Meg's Ultimate Wash&Wax i wycierane do sucha, nic więcej. Żadnych wosków ani politur. Lakier wygląda bardzo dobrze i łatwo się go myje (jest efekt śliskiego, gładkiego lakieru). Jedyne co zauważyłem to nie ma już tego efektu "odpychania" wody więc już tak fajnie i szybko jak na pierwszych filmikach woda z lakieru nie spływa. Wtedy robiły się widoczne strumienie wody, teraz spływa powoli całą powierzchnią elementu.

 

qn1l.jpg

 

Pozdrawiam.

Jakub

 

P.S. Dziękuję za polecenie NW na szyby. Zakupiłem Rain-X - od zewnątrz robię Rain Repellent, od wewnątrz po umyciu Anti-Fog tej samej firmy. Rewelacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dobra robota kolego prymus :)

 

Zgadzam się ze stwierdzeniem że niewielu posiadaczy BMW o nie dba, nieważne ile jest forum dla BMW i ich użytkowników. Dla większości liczy się gleba i felga.

Też przejechałem sezon na 17 - stkach i też się zastanawiam czy nie wrócić na 15 z balonami :D Co prawda kryzysu nie ma ale jednak chce się komfortu w starym samochodzie, nie wiem skąd pomysł aby w tym segmencie mieć sportowe zawieszenie??

 

Robota bardzo mi się podobała, jednak korekta rzeczywiście jakaś szybka... Mi zeszło ponad 40 godzin...

 

I pytania na koniec: nie gryzą Ci się poliftowe lampy z przedliftowym zderzakiem?? Czy ceny zderzaków przerażają?

 

Czemu powłoka a nie wosk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.