Skocz do zawartości

Najlepszy oszukaniec


michal88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Co wedle was bardziej doświadczonych użytkowników najlepiej kryje rysy i niedoskonałości? Wyłączam z poszukiwania wszystkie pasty menzerny, scholl'a , cherry glaze , tripple , hdc... Coś z 3M?

 

Dzięki za pomoc :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz mój pierwszy post, znam wszystkie Scholl'e poszukuje czegoś innego :good:

Sorki, nie zauważyłem :oops:

 

Próbowałeś Black Hole'a? Również jest w tym niezły :-]

Mam i sobie chwalę - aczkolwiek jako "oszust" nie jest mi potrzebny.

 

Gdzieś było fajne zdjęcie 50/50 pokazujące maskowanie rys. Albo w temacie o BH albo na DW - nie pamiętam :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak, możesz mi odlać jeśli będziesz tak sympatyczny .

Jak chcesz podjechać dziś wieczorem do Wielunia ze swoim pojemniczkiem i jakąś "piwną" pamiątką dla mnie na wymianę :-] to nie ma sprawy. Mogę zabrać ze sobą, bo zaraz wyjeżdżam z domu. Jak coś pisz PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

 

odgrzeję trochę temat. Jak łatwo i szybko zamaskować parę rys i hologramów na lakierze żeby jakoś przetrwać zimę? Niestety w tym sezonie nie zdążę zrobić korekty a w garażu nie mam dojścia do prądu,więc tylko ręczna robota wchodzi w grę. Po aktywnej pianie sg fruit snow foam, myciu na 2 wiadra- sg strawberry, vp tar&glue, sg iron off ,glince i ipa, myślałem nad jakimś glazem lub Aio np;

-cherry glaze aio

-tenzi tenzon 1 lub 2

-megs #7

-black hole

-srp

-lub jakie polecacie?

całość po odleżeniu paru godzin chciałem zabezpieczyć woskiem fk 1000 lub słabszym fk pink wax i od czasu do czasu QD sonax bsd.

Auto to czarne bmw 1, cały czas garażowane zarówno w pracy jak i domu, przebieg to około 300-400km miesięcznie.

Niestety tematy; "jaki aio polecacie" lub "powłoka zabezpieczajaca tenzon 1 i 2" umarły, i nigdzie nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi muszę zapytac tutaj;/

Moje pytanie jest takie który zakryje najwięcej? i czy po zabezpieczeniu go woskiem i czasami po myciu "doładowaniu" go QD wytrzyma parę zimowych ręcznych myć?

 

uff.. sorki ze się tak rozpisałem, ale chciałem uwzględnić wszystkie ważne informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.