Skocz do zawartości

Klucz elektryczny/pneumatyczny


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze się zastanowię z tym kluczem - w sumie to miał być prezent dla ojca na 50 urodziny. Sprężarkę ma chyba 50l ale jeszcze musiałbym sprawdzić. Tak jak czytałem to bardziej polecają pneumatyczny ale jak powietrza wtedy ma starczyć na 20 sekund to też żadna rewelacja - w najlepszym wypadku odkręci jedno koło i będzie czekał 3-4min żeby znowu sprężarka nabiła powietrza. Elektryczny może i jest praktyczniejszy bo nie trzeba włączać sprężarki ale jak mam 200zł na jakąś tandetę wywalić to lepiej już może coś innego kupić. Macie może jakieś pomysły na prezent??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wkrętarkę udarową ryobi, odkręca koła aż miło :) rozkminiałem kiedyś temat klucza elektrycznego ale podpatrzyłem patent na jednym z rajdów, podpytałem panów z serwisu jak rozbierali subarynę...niestety 500 zeta trzeba wydać no ale coś za coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wkrętarkę udarową ryobi, odkręca koła aż miło :) rozkminiałem kiedyś temat klucza elektrycznego ale podpatrzyłem patent na jednym z rajdów, podpytałem panów z serwisu jak rozbierali subarynę...niestety 500 zeta trzeba wydać no ale coś za coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BIW180M ONE+ ja nie mam busa, nie zdejmuje felg raz na 5 lat więc wkrętarka radzi sobie jak na moje potrzeby idealnie :good:

 

Trochę wprowadziłeś mnie w błąd pisząc, że posiadasz "wkrętarkę udarową" - a ta nie daje rady takich rzeczy odkręcać. Klucz który pokazałeś faktycznie dobrze sobie radzi. Zwracam honor 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BIW180M ONE+ ja nie mam busa, nie zdejmuje felg raz na 5 lat więc wkrętarka radzi sobie jak na moje potrzeby idealnie :good:

 

Trochę wprowadziłeś mnie w błąd pisząc, że posiadasz "wkrętarkę udarową" - a ta nie daje rady takich rzeczy odkręcać. Klucz który pokazałeś faktycznie dobrze sobie radzi. Zwracam honor 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.