Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pierwsza sesja i udało się wszystko zaliczyć w zerowych/pierwszych terminach. :D

 

:good:

 

ja uj****em egz. z wytrzymałki i dziś poprawiam. Oby siadło :)

 

Ale za to fizykę zaliczyłem w 1 terminie( a zaliczyło 8 osób na prawie 90 na roku), tak samo termodynamika: jeszcze się 1/3 roku z tym buja, a ja już do przodu na 3,5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clhseba, robi wrażenie. Do tego Meilenwerk odwiedziliśmy, więc ogólnie całość motoryzacyjnie :-]

 

Cygana trzeba było umyć :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Obrazek

 

A ogólnie same takie kwiatki. Franek, jak przygotuję relację to chyba od razu wsiądziesz w Adolfa i polecisz do Stuttgartu :mrgreen:

 

Obrazek

 

38uklon.gif38uklon.gif38uklon.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślna rekrutacja na 2gi stopień studiów,niby człowiek wie,że się dostanie,ale jakaś ta niepewność zawsze jest :mrgreen:

Jutro złożyć dokumenty i do domu...choć bardziej do dziupli fury ogarniać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clhseba, robi wrażenie. Do tego Meilenwerk odwiedziliśmy, więc ogólnie całość motoryzacyjnie :-]

 

Ja niestety byłem przejazdem i miałem "tylko 3h " czasu więc wybór padł na Porsche

ale w tym roku odwiedzę resztę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga odebrana od prostowania,naprawiania - w poniedziałek jadę zawieźć do malowania :-]

Odebrałem także dekielki na koła do maskowania śrub - mina Pana w ASO że potrzebuję 40szt. bezcenna :mrgreen:

 

 

A i mega,wku**e zielona bluza z House od żony na "wale-tynki" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek

 

Za czasów Leona kupiłem do niego oryginalne 18"-stki z Golfa IV R32 w kolorze srebrnym. Były trochę porysowane więc postanowiłem te pomalować, wybór padł na kolor antracytowy. Niestety po założeniu ich ponownie na samochód czar prysł.

Koło się zgubiło a z odległości wyglądało jak pospolita stalówka.

Od tego czasu już żadnych ciemnych kół. Pochwal się fotkami jak już je założysz na samochód :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.