Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

"Nowej osadzie" spoko

 

Teraz, jak zrobili ławeczki to już jest bardzo spoko :good:

Jak dal mnie to najlepszy stok w Wiśle, bo i moja żona sobie poradzi na nartach a i ja na desce się wyszaleję :evil:

...a jak się nie wyjeżdżę na Nowej Osadzie, to jeżdżę na Cienków i parę razy na krechę :mrgreen: (ale już bez żony :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porządki w piwnicy i znalazłem nierozpakowaną paczkę sprzed półtorej roku. Paczka dotarła jak byłem za granicą i została wrzucona do piwnicy.

A w środku Magi Blue :roll:

kamilgt, chyba od Ciebie ta paka, ale etykieta już wyblakła i nie pamiętam :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie konkretna poprawa humoru przez testy nowego słupka w del solu. niecałe 140 000 km przebiegu, suchutki, zero dymienia i poboru oleju. pięknie, na 17 urodziny moja solniczka dostała nowe serce :) teraz tylko duże cukierki, ostatnie poprawki lakiernicze i jest jak należy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko mnie postawili bezdotyk BKF i jestem mega zaskoczony jak domyłem dwutygodniową warstwę brudu :shock: Wcześniej jeździłem na Turbo Myjnie, ale już tam więcej mnie nie zobaczą, nigdy nie udało mi się tam umyć auta, tak jak na BKF.

Turbo Myjnia :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko mnie postawili bezdotyk BKF

No proszę. Napisz, albo najlepiej pokaż na GoogleMaps gdzie.

Wcześniej jeździłem na Turbo Myjnie, ale już tam więcej mnie nie zobaczą, nigdy nie udało mi się tam umyć auta, tak jak na BKF.

Turbo Myjnia :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Ja do tej pory tam jeżdżę bo mam w sumie najbliżej. Najbardziej mnie wkurza "nabłyszczenie" demineralizowaną, po której zostają białe kropki na lakierze. Choć i tak to płukanie jest lepsze niż na przeciwko Nowinexu oraz przy Carrefurze...

 

EDIT:

Piszesz o tej w Imieliniu?? Jeśli tak to trochę mi nie po drodze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.