Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

escimo, nie chodzilo o Ciebie.

Ja mam :kox: na punkcie BMW i dyskusje typu ON "gnojowka" LPG "kuchenka" itp czesto powracaja i juz troche irytuja.

Mam nadzieje ze kiedys kasa pozwoli mi wrocic do ulubionej marki, a z racji robionych kilometrow bedzie to ON lun LPG. Moim zdaniem nie ma w tym nic zlego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xMarcin95x, Obejrzałem całe. Fakt faktem, że to może być względnie prawdziwe, to jednak wydaje mi się że i tak to spora podświadomość wyboru na zasadzie że widzisz co chcesz widzieć (wszędzie spirale), tak jak jakieś liczby. W przypadku muzyki to było jakieś mocno naciągane :P

 

Pierwszy raz o tym słyszałem na matmie w liceum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juź 15 stycznia start

 

"Motowizja to nowy, polski kanał (więcej tutaj). Jak sama nazwa wskazuje, skoncentruje się na programach motoryzacyjnych. W ofercie stacji będzie można znaleźć programy produkowane w Niemczech czy Wielkiej Brytanii. Do ramówki stopniowo wprowadzane będą też polskie produkcje. Nadawcą stacji jest spółka Motowizja."

:good::song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz po około 25 latach byłem znowu na lodowisku :shock:

Na początku było niepewnie a żona już widziała jak transportują mnie do Szarleja, ale dałem radę i z minuty na minutę było już coraz lepiej. Podsumowanie, mam wszystkie kości całe, lodowiska nie trzeba remontować a humor poprawiony na minimum dwa dni :good:

Młoda też dzielnie walczyła z przyciąganiem ziemskim i dobrze się bawiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja korzystajac z wiosennej aury bylem przegonic Zumbi po okolicznych lesie. Zumbi wytrzymalo ale ja po 20 minutach mialem dosc ;D Mimo wszystko porcja endorfin i poweru na caly dzien uzupelniona ;)

To ja może dodam, bo zaraz znów będzie gadka że nikt Cię nie rozumie, że Zumbi to firma produkująca ramy do rowerów Freeride'owych i Downhill'owych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.