Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

the_rahzel, Daj znać jak Hertz'e się sprawują :)

Bo mam dylemat czy brać:

Hertz DSK165 czy U-Dimension El Comp 6 :)

 

OK,ale to może trochę potrwać zanim je założę...

 

PS.Powiedzcie mi czy dystanse z MDF-u zakłada się tylko w przypadku kiedy nie można osadzić głośnika w oryginalnych otworach czy też po to żeby zniwelować drgania pomiędzy głośnikiem,a drzwiami? (w sensie że tutaj styka się głośnik z blachą,a tutaj przedziela je MDF)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem kiedyś Hertze do Renault 19 Cabrio,wykleilem drzwi i..niestety bass nie byl taki jaki lubię. Trochę się zawiodłem na nich.

Dystanse napewno nie zaszkodzą. Poza tym głośnik odchodzi i powiększasz w ten sposób przestrzeń/objętość "kolumny"

 

No i pod mdf daj coś uszczelniającego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the_rahzel, Daj znać jak Hertz'e się sprawują :)

Bo mam dylemat czy brać:

Hertz DSK165 czy U-Dimension El Comp 6 :)

 

Miałem ten sam dylemat i po paru nocach przesiedzonych szukając jakichś porównań wybrałem hertze + wytlumienie - jak dla mnie wypas, tyle że nie miałem porównania na żywo do innych z tej półki cenowej. A dystanse warto podobno założyć, nie kosztuje to majątku, a człowiek będzie spokojniej spał jak to mówią ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma to pod samym radiem zagrać. Mam Pioneer'a DEH-P6000UB :)

Drzwi dostaną STP Silver + GMS piankę na boczek i dystans MDF :D

 

Według mnie warto byłoby zastanowić się jeszcze nad wzmacniaczem ;)

 

Inni znów mówią, że Hertz'e mają dające po uszach wysokotonowe :D

 

I to się zgadza :D

 

Z przodu mam wstawiony zestaw DSK i nie mogę dobrego słowa o nich powiedzieć, co innego o wooferach, te są w porządku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Mondeo też mam te głośniki z przodu i właśnie zastanawiam się nad wzmacniaczem, ale nie wiem jaki wybrać, bo się na tym nie znam.

 

U mnie na samym radiu dają rade, ale wolałbym więcej basu, a to da się podobno uzyskać tylko przez wzmacniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Też miałem kiedyś taki zestaw w domu :)

Podobno zużytym szamponem Amway'a można było kwiatki podlewać, żeby lepiej rosły :lol:

A Silicone Glaze'm jeszcze niedawno ojciec auto smarował - po aplikacji jakiś efekt na pewno jest, ale jak z trwałością to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz i woofer juz mam od dawna i to z wyzszej polki,wiec bassu mi nie brakuje.Z tego co piszecie to powinienem byc zadowolony.Teraz tylko czekac na wiosne :)

 

a podłaczasz głosniki pod zmak z przodu ?? czy tylko pod radio ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz i woofer juz mam od dawna i to z wyzszej polki,wiec bassu mi nie brakuje.Z tego co piszecie to powinienem byc zadowolony.Teraz tylko czekac na wiosne :)

 

a podłaczasz głosniki pod zmak z przodu ?? czy tylko pod radio ??

 

 

Oczywiscie ze podlaczam :) Kable sa juz dawno podciagniente.Tyl zostaje w serii i tylko pod radiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysmarowany FK1000 nagrobek Dziadków,

 

 

Hehe,widzę że nie tylko ja mam podobne pomysły :) Pół roku temu położyłem "niewidzialną wycieraczkę" na szybę prysznica,efekt - trzyma się do tej pory,osad z wody(kamień) czy ogólnie z płynów do mycia,teraz zmywają się błyskawicznie bez żadnego używania środków chemicznych,praktycznie wystarczy gąbka z wodą.. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zwykły GD-100-1AER G-Shock GD 100 1AER

Taki fajny z serii 9XXX to sobie mój ojciec sprawił :)

Ale jestem zadowolony, na żywo ogarnąłem, przymierzyłem kupiłem. Bo jakoś tak przeglądając na internetach ten model, to bym się jakoś na niego się nie skusił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.